Ana sayfa Dizi Haberleri atv’nin çok iddialı başlayan dizisi final yapıyor!

atv’nin çok iddialı başlayan dizisi final yapıyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Atv ekranlarında izleyicilerle Pazar akşamları buluşan İkimizin Sırrı dizisi, yaz döneminin sonlarında izleyicilerin karşısına çıktı. Aras Aydın ile Leyla Feray ikilisinin başrolünde yer aldığı dizi bir dram yapımı olarak öne çıktı.

Normalde atv izleyicisinin seveceği türden bir yapım olmasına rağmen İkimizin Sırrı bir türlü güçlü bir ilgi görmedi… Bu durum da atv’nin dizi için final kararı almasına yol açtı. Reytingleri düşük gelen dizi, pazar rekabetinde geri düştü ve toparlama ihtimali de kalmadı.

Birçok televizyon kanalının kısa sürede final kararı verdiği ortamda atv’nin İkimizin Sırrı’na yeterince şans tanıdığı da ortada… İlk 9 bölümü ile güçlü bir hikaye ortaya koyan dizi ne yazık ki, reytinglere yenildi…

İkimizin Sırrı dizisinin final bölümü 10 Ekim Pazar akşamı saat 20.00’da atv ekranında izleyicilerle buluşacak. Dizinin finalinde neler yaşanacağını merak eden bir kitle de bulunuyor. Son kez ekranda yer alacak olan dizinin nasıl bir sonla biteceği ise merakla bekleniyor.

İşte İkimizin Sırrı dizisinin final bölümünden yeni fragman: