SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 17:31

SON HABERLER

atv’nin yeni dizisi Zengin ve Yoksul daha ilk fragmandan büyük eleştiri aldı!

ATV’nin merakla beklenen yeni dizisi Zengin ve Yoksul’un tanıtım fragmanı yayınlandı… Ancak izleyicilerin ciddi itirazları vardı. Zira dizi takipçileri bu fragmandan bir şey anlamadıklarını belirttiler.

Televizyon Gazetesi Detay

“Zenginlerin belki sinirleri zayıf, ama kalpleri taş gibi olur…” sözüyle sunulan fragman yeni dizinin bir hayli iddialı bir yapım olduğunu gösteriyor. Bazı izleyiciler fragmanı saçma bulduklarını ve oyunculukları da daha ilk görüntülerden beğenmediklerini belirtiyorlar.

Bir izleyicinin şu yorumu ise dikkat çekiciydi: “Gökhan Alkan, Gülcan Arslan, Osman Sonant bu projeye nasıl ‘evet’ dedi anlamış değilim. Hikaye klişe, en önemlisi de partner uyumu yok” diye yazdı.

Ayrıca bazı izleyiciler de Gökhan Alkan’ın bu dizideki imajını beğenmediklerini ifade ettiler.

Yapımcılığını NTC Yapım’ın, yönetmenliğini Deniz Yorulmazer’in üstlendiği; başrollerinde Binnur Kaya, Osman Sonant, Gökhan Alkan, Gülcan Arslan, Evrim Solmaz, Elif Doğan, Damla Colbay, Tuna Orhan ve Sacide Taşaner gibi isimlerin yer aldığı dizinin çekimleri İstanbul’da devam ediyor.

Her istediğini elde edenlerin bencilliği ile istedikleri hiçbir şeyi elde edemeyenlerin öfkesini anlatan “Zengin ve Yoksul” güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesiyle Nisan 2019’da ATV ekranlarında olacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler