SON DAKİKA
20 Haziran 2019 10:17

SON HABERLER

Avcı şehit oluyor! Peki, Söz bu karakterin ayrılığını kaldırabilecek mi?

Televizyon Gazetesi Analiz

Star TV’nin Pazartesi akşamları ekrana gelen askeri temalı dizisi Söz’ün Pazartesi akşamında yayınlanacak olan bölümünde timdeki askerlerden bir tanesi şehit olarak diziye veda edecek.

İzleyenlerin şehit olacak karakter için tahminleri Avcı lakaplı Fethi yönündeydi. Dizinin 74. bölümünün 2. fragmanında Fethi’nin vurulduğunun görülmesi de bu tahminleri kesinleştirdi.

Fragmanda, bir tören sırasında alanın teröristler tarafından kuşatıldığı ve bunu fark eden Fethi’nin teröristlerle çatışmaya girdiği görülüyor. Fethi’nin kendi kendine “Avcı sana buradan sağ çıkmaz artık haram. Bu adamları buradan geçirmeyeceksin” demesi ve sahnede tüm arkadaşlarının önünde yıkılıp kalması da onun öleceğinin işaretleri olarak görülüyor.

Yani, Pazartesi akşamı yayınlanacak olan bölümde Fethi karakteri şehit olarak diziye veda edecek. Karaktere hayat veren Burak Sevinç ise yine Tims&B şirketinin yeni dizisi olan ‘Leke’de başrol oynayacak.

Söz bu kaybı kaldırabilecek mi?

Ancak, dizinin sevilen bir karakteri olan Fethi’nin ayrılığının diziyi nasıl etkileyeceği de merak konusu oldu.

Daha önce de Hafız, Fatma, Kurtdereli, Bahar, Hamit Karasu, Güler hatta terörist karakteri bile olsa Çolak gibi sevilen önemli karakterlerin veda ettiği dizi bir sevilen karakter kaybını daha kaldırabilecek mi?

Hikayenin giderek tıkandığı bir dönemde Fethi gibi hayran kitlesi olan bir karakterin veda etmesi diziyi daha çok çıkmaza sokabilir gibi de görünüyor.

Öte yandan izleyenler Leke dizisinde başrol oynak için diziden ayrılacak olan Burak Sevinç’e de tepki göstermiyor değil. Yeni dizisinin tutmama ihtimali varken başrol oynamak için sevildiği bir diziyi bırakmanın büyük bir risk olduğunu düşünen izleyenler oyuncuya tepki gösteriyor.

Bakalım, Söz dizisinin 74. bölümünde neler olacak ve diziye veda etmesi kesinleşen Burak Sevinç’in bundan sonraki dizi yolculuğu nasıl devam edecek?

İlgili Haberler