SON DAKİKA
30 Eylül 2022 22:33

SON HABERLER

Avlu 13. bölüm fragmanı yayınlandı! Deniz’in Kudret bile herkesi şaşırtacak

Oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Avlu, yeni sezonda da Star TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Kadrosundaki başarılı isimler ve sürükleyici hikayesi ile dikkat çeken Avlu dizisinde Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse ve Kenan Ece başrolde yer alıyor. 27 Eylül Perşembe akşamı Star TV’de izleyici ile buluşacak olan Avlu dizisinde neler olacağı merak konusu.

13. bölümden ilk görüntüler yayılandı. Videodan izleyebilirsiniz. Cezaevinde av olmaktan, avcı olmaya doğru adım atan Deniz’in Kudret ile ilgili planı herkesi şaşırtacak.

12. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Avlu’da hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!

Deniz, kızı Ecem’in kaybından sonra sakinleştiricilerle ayakta durabilmektedir. Cezaevi yönetiminin başına getirilen yeni müdür Zerrin, artık Deniz’in hayata dönmesi gerektiğini düşündüğünden ilaçlarını keser. Deniz’in önünde yepyeni bir yol ve öç alması gereken bir kişi daha vardır; Alp Öztürk. Deniz, tüm dengeleri değiştiren yeni müdür Zerrin’e rağmen planlarını işletebilecek midir?

DİZİNİN DETAYLARI

Avlu, adaleti kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının ceza evine girişini ve oradaki durumunu konu ediyor. Dizide, benzer nedenlerle özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan kadınların 3. sayfa haberlerine yansımayan yaşamları ve hayat mücadeleleri işleniyor.

Yapım: Limon Film
Yönetmen: Yüksel Aksu

Oyuncu Kadrosu:
Deniz Demir: Demet Evgar
Azra Kaya: Ceren Moray
Kudret Öztürk: Nursel Köse
Murat Ünal: Kenan Ece
Hakan Demir: Teoman Kumbaracıbaşı
Nilgün Demir: Rüçhan Çalışkur
Nihal Ünal: Şebnem Dönmez
Oktay Boran: Çağdaş Onur Öztürk
Melis Ersoy: Deniz Barut
Özlem Balaban: Onuryay Evrentan Atasalihi
Ecem Demir: Eslem Akar
Jale Şahin: Şeyla Halis
Hasret Şengül: Ayça Damgacı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler