SON DAKİKA
23 Ağustos 2019 05:06

SON HABERLER

Ayça Ayçin Turan’ın etkileyici pozu büyük beğeni topladı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – 2017 yılında ekranda Meryem dizisiyle izlediğimiz ünlü oyuncu Ayça Ayşin Turan, son 2 yıl ise Netflix platformunda yayınlanan Hakan Muhafız dizisiyle hayranlarının karşısına çıkmıştı. Dizinin 2. sezonunda ölerek yapımdan ayrılan Turan, yeni sezonda televizyonda bir projeyle yer alabilir.

Gelen projeleri okuyan ve henüz değerlendirme aşamasında olan ünlü oyuncu, net bir durum olmadığını önceki gün açıklamıştı. Hayranları ise ünlü oyuncunun yeni bir dizi ile ekrana dönmesi beklentisi içinde.

Instagram hesabından takipçileri ile etkileşimde bulunmaya devam eden Ayça Ayşin Turan, Marie Claire dergisi için çekilen özel bir pozunu paylaştı.

2 saat içinde 85 binin üzerinde beğeni alan paylaşımda ünlü oyuncunun gözleri bir hayli etkileyiciydi.

İşte o paylaşım:

Marie Claire
Ağustos’19 💫🧚🏻‍♀️❣️

AYÇA AYŞİN TURAN KİMDİR?

Ayça Ayşin Turan, 25 Ekim 1992’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Radyo sinema Televizyon bölümünde eğitimine devam eden oyuncu pek çok dizide rol almıştır. Oyunculuk eğitimini Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda alan Ayça Ayşin Turan’ın oyuncu koçu Ferit Selçuk’tur. Ayrıca Sinop Belediye Konservatuarı’nda da eğitim görmüştür.

2011 yılında Dinle Sevgili dizisinde “Gülfem” rolüyle televizyona adım atan oyuncunun asıl çıkışı Karagül dizisindeki “Ada” rolüyle olmuştur. 2014’te yayın hayatına adım atan Karagül dizisinde Ece Uslu, Şerif Sezer, Yavuz Bingöl gibi isimlerle beraber rol almıştır.

İlk sinema filmi, 2015’te Şükrü Özyıldız ile başrolü paylaştığı Özcan Deniz imzalı “Sevimli Tehlike”dir.

26 yaşındaki genç oyuncu son olarak geçtiğimiz gün birinci bölümüyle ekranlarda olan “Meryem” dizisinde ilk başrolünü oynadı. Güzel oyuncu son olarak The Protector” (Hakan: Muhafız) isimli projede yer aldı.

İlgili Haberler