SON DAKİKA
24 Ağustos 2019 12:00

SON HABERLER

Ayça Erturan, cenazede gülebiliyor!

Ayça Erturan: Cenazede gülebiliyorum
Emre Saygı’nın Youtube’den canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, Ayça Erturan oldu. Hayli keyifli anların yaşandığı canlı yayında Erturan, sosyal medya kullanıcılarının sorularını samimi şekilde cevapladı.

Ayça Erturan: Cenazede gülebiliyorum
Eser Yenenler ve İbrahim Büyükak’ın kendisiyle dalga geçtikleri için 12 kilo verdiğini belirten Erturan, “Eser ve İbrahim bana ‘At’ diyordu. Yılmaz Erdoğan’da zayıf ve komik kadınlar da var deyince kilo vermeye karar verdim. Sonrasında 12 kilo verdim. Nefes alışım bile değişmeye başladı. Spor yapmadım ama plank yapıyorum. Diyetisyenim bana insan gibi ye dediği andan itibaren kilo vermeye başladım” dedi.

OĞULCAN’DAN ŞİKÂYETÇİYDİM
Eşi Oğulcan Kırca’nın evde hiç bir şey yapmadığından dolayı şikayetçi olduğunu söyleyen Ayça Erturan “ Oğulcan evde pek fazla bir şey yapmıyor. Oğulcan’a içtiğin sütün bardağına su koyuy lavaboya koy demeye başlamıştım. Ama şimdi daha düzenli. Bende çok konuşuyorum Oğulcan’da bundan şikayetçi olabilir” dedi.

TRAFİKTE BIYIKLARIM ÇIKIYOR
Çok zor sinirlenen birisi olduğunu ve fakat trafikte sinirlenince adeta bir erkek gibi davranmaya başladığını söyleyen Ayça Erturan “ Çok zor sinirlenen birisiyim. Ama trafikte sinirlenince kendimi kaybediyorum. Çok kötü birisi olabiliyorum. Kimi zaman karşımdaki insane el kol hareketi bile yaptığım olabiliyor. Trafikte adeta bıyıklarım çıkıyor ve erkeğe bağlıyorum” diye konuştu..

CENAZEDE GÜLEBİLİYORUM
Çok gülen birisi olduğunu ve ciddi şeylere daha çok güldüğünü anlatan Ayça Erturan “ Çok gülüyorum ve konuşuyorum. Ama ciddi olaylar karşısında istemsiz olarak daha çok gülüyorum. Hatta bir keresinde cenazede bile gülmüşlüğüm vardır” diye konuştu.

İlgili Haberler