Ana sayfa Dizi Fragmanları Baht Oyunu dizisinde ayrılık ihtimali arttı!

Baht Oyunu dizisinde ayrılık ihtimali arttı!

tarafından ker_def

Kanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı dizisi ‘Baht Oyunu’, sürprizlerle dolu on beşinci bölümüyle ekrana geldi. Dizinin reytingleri düşük gelmeye devam ediyor. Tüm kategorilerde ciddi bir düşüş içinde olan dizinin toparlanma ihtimali de zora girdi.

Baht Oyunu dizisinin yeni bölümünde ise ayrılık yaşanma ihtimali bulunuyor. Cemre Baysel ile Aytaç Şaşmaz ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin 16. yeni bölümden yayınlanan fragmanda dikkat çeken detaylar var. Ada ve Bora ayrılıyor mu?

İsteme merasiminde olaylar karışır. Bora ve Ada için gelindiği ortaya çıkınca herkes şok yaşar. Bora ise duydukları karşısında yıkılır. Ada ise yolun sonuna geldiğini düşünmektedir. Ada ve Bora ayrılacak mı?

İşte 5 Ekim Salı akşamı yayınlanacak olan 16. bölümden ilk görüntüler::

Baht Oyunu’nun on beşinci bölümünde neler yaşandı? Bora, Nergis’in karşısına çıkıp Ada’ya olan hislerini açıkladı. Nergis, Ada’nın ilk aşkıyla beraber olacağını söyleyince Bora, Ada’nın ilk aşkının peşine düştü. Ada ve yeni boşanma avukatı Turgut, davayı görüşmek üzere birlikte akşam yemeğine çıktı.

Ada’yı dedektif gibi takip eden Bora restoranda ikisini baş başa görünce, Turgut’un, Ada’nın ilk aşkı olduğu fikrine kapıldı. Ada’nın ilk aşkının peşinde olan diğer isim olan Tuğçe, Turgut’la konuştuktan sonra düğümü çözdü ve Ada’nın ilk aşkının Rüzgar olduğunu anladı. Bunun üzerine Ada’ya gidip sırrını saklaması karşılığında Bora’dan ayrılmasını şart koştu. Ada’ya evlenme teklifi edecek olmanın heyecanını yaşayan Bora ise ailesiyle beraber Ada’nın kapısını çaldı.