SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 13:05

SON HABERLER

Begüm Birgören, hayatının en güzel sabahına uyandı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Begüm Birgören; Tiyatro, sinema ve dizi film çalışmaları ile izleyicilerin aklına takılı kalan birçok karaktere hayat verdi. Ünlü oyuncu, başarılı mesleki kariyerinin yanı sıra özel hayatında da mutluluğu yakaladı.

Haziran ayında sevilisi Mehmet Cemil ile nişanlanan ünlü oyuncu, pandemi döneminin zorluklarına rağmen nikah için de çok fazla beklemek istemedi. Önceki gün Kadıköy Evlendirme Dairesi’nde Mehmet Cemil ile nikah kıyan oyuncu, evli olmanın keyfini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile sergiledi. “Hayatımın en güzel sabahlarından” notuyla aşağıdaki fotoğrafını yayınlayan Begüm Birgören bir hayli mutluydu.

Instagram hesabından evlilik ile ilgili bir başka paylaşım daha yapan Begüm Birgören, duygularını şu sözlerle takipçilerine aktardı:

“Evlilik seremonisinin en güzel yanı, mutluluğumuzu paylaşan kalpleri sevgi dolu büyük bir kalabalık tarafından muazzam bir kucaklanmaymış. Sadece mutluluğumuza ortak ve şahit olmak için bizi yalnız bırakmayan tüm sevdiklerimize kocaman teşekkürler.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler