Ana sayfa Dizi Haberleri Ben Bu Cihana Sığmazam’da Ebru Özkan ve Işıl Yücesoy’un o sahnesi, ‘oyunculuk dersi’ olarak yorumlandı!

Ben Bu Cihana Sığmazam’da Ebru Özkan ve Işıl Yücesoy’un o sahnesi, ‘oyunculuk dersi’ olarak yorumlandı!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – atv’nin yeni dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam, Salı akşamlarının güçlü hikayesi ile merakla izlenen yapımı oldu. Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ebru Özkan, Pelin Akil, Işıl Yücesoy, Hakan Karahan, Ragıp Savaş’ın yer aldıkları dizi, yeni bölümüyle de büyük ilgi çekti. Haftaya damgasını vurarak tüm kategorilerde ilk sırada yer almayı başaran Ben Bu Cihana Sığmazam dizisindeki gelişmeler heyecanla izlendi.

Bu hafta yayınlanan yeni bölümde Cezayir’in ortaya çıkması, tüm aileyi şoke ederken, en çok da Leyla’yı sarstı. Annesi ve tüm ailesini dönüşüyle sevince boğan Cezayir, bunca yıldır hayatta olmasına karşın yasını tutan ve ona aşık karısı Leyla’yı bir türlü ikna edemedi.

Ben Bu Cihana Sığmazam'da Ebru Özkan ve Işıl Yücesoy'un o sahnesi, 'oyunculuk dersi' olarak yorumlandı! 10

Ebru Özkan ve Oktay Kaynarca’nın birlikte sahneleri izleyicinin bu hafta en dikkatini çeken sahnelerden birisiydi. Sosyal medyada da ikili arasında geçen sahnedeki oyunculuk performanslarına övgüler yapıldı sık sık. Ancak bu sahne ile birlikte bir başka sahne daha dizinin 2. bölümü izleyenler için adeta bir ‘oyunculuk dersi’ olarak yorumlandı.

Dizideki varlığıyla çok sevilen usta oyuncu Işıl Yücesoy (GÜlendam), Cezayir’in annesi rolüyle izleyicinin beğenisini her hafta alan bir isim. Övgü dolu yorumlara bu hafta, Gülendam’ın gelini Leyla (Ebru Özkan) ile yaptığı konuşmanın olduğu sahnede iki oyuncunun karşılıklı performansları neden oldu.

Cezayir’in dönüşü ile kalbi de aklı da karmakarışık olan Leyla, ilk olarak annesi gibi gördüğü ve kendisini kızı gibi sarıp sarmalayan kayınvalidesi Gülendam’a sığındı. Gülendam, yıllardır eşi Cezayir’in öldüğünü sanarak büyük acı ile yaşayan ve bir anda çıkıp gelmesi ile birlikte de onu affetmekte zorlanan gelininin duygularını anlayarak ona en büyük desteği veren kişi oldu.

Bu iki oyuncu arasında yaşanan sahne o kadar çok sevildi ki sosyal medyada yapılan kimi yorumlarda izleyenlerin çok etkilendiklerini söyleyerek “Işıl Yücesoy ve Ebru Özkan’dan oyunculuk dersi” şeklinde mesajlar geldi.

Ben Bu Cihana Sığmazam'da Ebru Özkan ve Işıl Yücesoy'un o sahnesi, 'oyunculuk dersi' olarak yorumlandı! 11

Tüm zarafetiyle gelen övgü dolu yorumları tek tek yanıtlayan ve mütevazi tavırlarıyla elde edilen başarıda ekip arkadaşlarını gösteren Işıl Yücesoy, bu tür mesajlara “Estağfurullah, sadece işimizi severek yapıyoruz” diyerek teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Ben Bu Cihana Sığmazam'da Ebru Özkan ve Işıl Yücesoy'un o sahnesi, 'oyunculuk dersi' olarak yorumlandı! 12

Ebru Özkan ve Işıl Yücesoy’un oyunculuklarına gelen övgü dolu yorumlar, sosyal medyada da dikkat çekti sahneye. İki oyuncunun karşılıklı diyaloglarıyla izleyenlere yaşattıkları duygu dolu anlar, izleyici tarafından beğeni içerikli pek çok mesajı da beraberinde getirmeye devam ediyor…

Ebru Özkan’ın oyunculuğuna da ayrıca hayranlık duyan izleyenlerin mesajları, sosyal medyada giderek artıyor. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine Özkan’ı çok yakıştıran izleyiciler, oyuncunun asil duruşuna da ayrı bir övgüde bulunuyorlar…

Ben Bu Cihana Sığmazam'da Ebru Özkan ve Işıl Yücesoy'un o sahnesi, 'oyunculuk dersi' olarak yorumlandı! 13