SON DAKİKA
22 Mayıs 2019 20:24

SON HABERLER

Beni Affet 1461. Bölümünü İzle – 6 Aralık Perşembe

Sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatan ve tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babalarının günahı yüzünden aşklarını kaybeden çocukların hikayesi…

Beni Affet dizisinin 1461. bölümü 6 Aralık Perşembe akşamı Star TV ekranında izleyicilerle buluştu. Videodan bu bölümün tamamını izleyebilirsiniz.

Peki 1461. bölümde neler yaşandı? İşte ayrıntılar:

Yavaş yavaş hafızası yerine gelmeye başlayan Müjgan sorduğu sorularla Yılmaz’ı zor durumda bırakır. Yılmaz gerçeklerden kaçamayacağını anlayıp Müjgan’la yüzleşmeye karar verir. Sevgi ve Şahin’in, torunları Müjgan’a kavuşması artık an meselesidir. Ancak Müjgan’ı öyle bir durumun ortasında bulurlar ki ikisi de adeta şok olur.

Asiye tarafından evden kovulan Feride ve Nazire’nin başına gelen belalar bununla sınırlı kalmaz. Hastaneye gitmek zorunda kalan ikiliye hiç ummadıkları birinin yardımı dokunur. Zafer ise Yaman’ın yokluğundan faydalanarak otelde söz sahibi olması için gereken adımı atar. Gücü tükenmek üzere olan Yaman’ın umutlanması için ufak bir kıvılcım belirir. Buse’yi Hakan’dan kurtarmak isteyen Murat korkunç bir tehlikeyle karşı karşıya kalır.

İlgili Haberler