SON DAKİKA
20 Mayıs 2019 06:21

SON HABERLER

Beni Affet 1462. Bölümünü İzle – 7 Aralık Cuma

Beni Affet dizisinin 1462. bölümü 7 Aralık Cuma günü izleyicilerle atv ekranında buluştu. Videodan dizinin yeni bölümünün tamamını full hd izleyebilirsiniz.

Peki 1462. bölümde neler yaşandı? Yaman’dan hala bir haber alamamış olan Feride, Umut yüzünden hiç istemediği bir durumda kalır. Yaralı bacağı nedeniyle sıkıntı yaşayan Yaman, zor bir kararın eşiğine gelir. Asiye, Zafer’in yaptıklarına sinirlenir ve onunla yüzleşmek ister. Ancak Zafer’in evine gittiğinde karşılaştığı manzara, Asiye’nin şok olmasına neden olur. Güzel, yanına Harika’yı alarak Murat’ı bulmaya niyetlenir. Kader de Murat’ın izini sürmekte kararlıdır.

Yılmaz, Müjgan’la konuşabilmenin bir yolunu arar. Sevgi ve Şahin, gerçek torunları Müjgan’a kavuşmanın verdiği sevinci yaşarlar. Müjgan, Selva ile ilgili öğrendiği bir gerçek üzerine soluğu eski evinde alır. Selva ise kendini Müjgan, Sevgi ve Şahin’e affettirmeye çalışır. Fakat işler planladığı gibi gitmez. Diğer yandan Yılmaz’ın haline üzülen Gönül, bir şeyler döndüğünden şüphelenir ve Yılmaz’ın gerilmesine yol açacak bir hamlede bulunur.

Sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatan ve tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babalarının günahı yüzünden aşklarını kaybeden çocukların hikayesi…

İlgili Haberler