Ana sayfa Dizi Haberleri Benim Adım Farah dizisinin öyle bir hikayesi var ki yeni sezonu sarsar!

Benim Adım Farah dizisinin öyle bir hikayesi var ki yeni sezonu sarsar!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Uyarlama dizilere bir yenisi daha eklenecek. Özellikle son dönemde ismi anılmaya başlayan HBO’nun yerli uyarlaması olacak Benim Adım Farah dizisi dikkatleri çekmeye başladı. Yeni sezonda kanalların birbirinden iddialı yapımları arasına katılması beklenen ve konusuyla da şimdiden heyecan yaşatan Benim Adım Farah dizisinin başrolü ise diziyle ilgili en çok merak edilen konu…

Sezona iddialı yapımlarla hazırlanan kanallardan hangisinin bu diziye talip olacağı henüz net değil. Arjantin yapımı olan ve orijinal hikayesi büyük beğeni toplayan dizinin yerli uyarlamasıyla ilgili detaylar yavaş yavaş ortaya çıkmakta.

Bir kadın hikayesine odaklanan dizi, etkileyici anlatımı ve olayları ile yeni sezonda çok dikkat çekecek ve muhtemelen çok konuşulacak bir yapım olmaya aday! Orijinal Arjantin yapımı olan dizi, ülkede La Chica Que Limpia ismi ile yayınlandığı dönemde büyük ilgi çekmiş, çok ses getirmişti.

Dizinin gördüğü ilginin ardından ABD’de The Cleaning Lady ismiyle bir başka uyarlaması çekilmişti. Şimdi dizinin Türkiye’de yeni bir yerli uyarlaması çekilmeye hazırlanıyor ve ismi de Benim Adım Farah olarak lanse ediliyor.

Başrol henüz belli değil. Fakat diziyle ilgili olarak sıklıkla Aslı Enver’in ismi anılmakta. Sıradan bir temizlikçi kadın gibi görünen hikayenin kahramanı olan kadın, aslında mafya ile mücadele eden ve seri cinayetler işleyen bir karakter.

Benim Adım Farah dizisinin öyle bir hikayesi var ki yeni sezonu sarsar! 8

Bu yönüyle şimdiden izleyenlerin ilgisini çekmeye başlayan Benim Adım Farah dizisinin yapımcılığını O3 Medya üstlenmekte. Dizide, oğlunun tedavisi için geldiği bir ülkede büyük haksızlıklarla karşılaşan Farah isimli bir doktor kadının yaşadıkları anlatılıyor. Bir anne olarak başına gelenler karşısındaki direnişi ve mafya ile girdiği mücadelesi anlatılmakta.

Benim Adım Farah dizisinin öyle bir hikayesi var ki yeni sezonu sarsar! 9

Benim Adım Farah dizisinin bir süredir gündeme gelmekte. Dizinin kanalı henüz belli değil. Hikaye bir kadın üzerine kurulu ve başrolde yer alacak ismin de etkili ve oyunculuk performansı ile role hakkını verecek bir isim olması bekleniyor. Aslı Enver, bu diziyle anılıyor ama henüz bir netlik yok.

Eylül sezonu yaklaşırken diziyle ilgili gelişmeler de hızlanacak. Orijinali 13 bölüm süren dizinin Türkiye’de de çok ses getirmesi bekleniyor. Bu nedenle hazırlıklar da büyük bir titizlikle sürmekte…