SON DAKİKA
15 Eylül 2019 10:51

SON HABERLER

Benim Tatlı Yalanım 1. Bölüm 3. Fragmanı Yayınlandı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Başrollerini; Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in paylaştığı yeni dizi “Benim Tatlı Yalanım” masum görünen bir yalanın sıcacık bir aşka dönüşme hikayesi hepimizin kalbini saracak. Videodan 1 bölümden 3. fragmanı izleyebilirsiniz.

Benim Tatlı Yalanım 13 Haziran Perşembe Star TV ekranında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin 1. bölümünde neler olacağı merakla bekleniyor. En büyük merak konusu da başrol oyuncuları Aslı Bekiroğlu ile Furkan Palalı’nın nasıl uyum sağlayacağı, izleyicinin bu uyumu beğenip beğenmeyeceği. Şayet iki ünlü oyuncu iyi bir uyum yakalar ise bu durum dizinin geleceğine önemli bir etki edecek. Şayet bu uyumu izleyici sahici bulmaz ise dizinin yaz ekranında şansı azalacaktır.

Yönetmenliğini Barış Erçetin ve Cihan Vural’ın üstlendiği dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

Ahmet Saraçoğlu, Gonca Sarıyıldız, Aslı İnandık, Cem Zeynel Kılıç, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen, ve Ali Yoğurtçuoğlu’nun da kadrosunda yer aldığı O3 Medya imzalı
“Benim Tatlı Yalanım” dizisi yaz ekranına neşe katacak.

“Benim Tatlı Yalanım” dizisinin, izleyiciye tüm duyguları aynı anda yaşatacak sıcacık hikayesinin senaryosu Deniz Dargı ve Murat Taşkent’e ait.

İlgili Haberler