SON DAKİKA
27 Haziran 2019 15:04

SON HABERLER

İkimizin Yerine 5 Haziran Çarşamba 271. bölümde Anandi, Jagdish’i affetmez!

İkimizin Yerine dizisi 271. bölümde neler olacak? Jagdish Anandi’nin karşısına çıkar ve ondan af diler. Anandi onu affetmez. Shiv’i asla üzmeyeceğini söyleyen Anandi, Shiv’in teyzesinin de içini rahatlatır.‘SHİV BENİM GELECEĞİM…’ Kanal 7 ekranlarında yayınlanan İkimizin Yerine dizisinin 5 Haziran Çarşamba günü ekrana gelecek 271. bölümünde yaşanacaklarla ilgili bilgileri videoda bulabilirsiniz. Diğer detaylar haberimizin devamında yer alıyor.

ANANDİ JAGDİSH’İ AFFEDECEK Mİ?

İkimizin Yerine’de bugün Jagdish, diz çöküp yalvarır ama Bairon onu affedemez. Anandi’nin ise henüz olanlardan haberi yoktur.

Anandi’ye yapılanları bir türlü bağışlayamayan Barion, öz oğlunu evinde istemez. Jagdish herkesin önünde diz çöküp özür dilese de Barion, geç kaldığını söyler. Diğer yandan Shivraj ve tüm aile Jagdish’in döndüğünü Anandi’den saklar. Shivraj, Anandi’nin kafasının karışmasından korkar. Ancak Shivraj’ın teyzesi olaylara dâhil olur ve Anandi’ye, eski kocasının Jedsar’da olduğunu söyler. Jagdish, babasından sonra Anandi’nin karşısına çıkar ve ondan da af diler. Anandi, Jagdish’i affedecek mi?

Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

İlgili Haberler