SON DAKİKA
18 Eylül 2019 19:17

SON HABERLER

Benim Tatlı Yalanım 11. Bölüm Ön Özleme Yayınlandı!

Star TV ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanmakta olan Benim Tatlı Yalanım dizisinin 11. yeni bölümü 29 Ağustos Perşembe akşamı saat 20.00’de Star TV ekranında yayınlanacak. Dizinin 11. yeni bölümünde neler yaşanacağı merak konusu oldu.

Furkan Palalı ve Aslı Bekiroğlu’nu buluşturan dizinin 11. yeni bölümünden ilk sahneyi videodan izleyebilirsiniz. Dizinin hayranları Suna ve Nejat arasında yaşanacak gelişmeleri heyecanla bekliyor.

Peki 22 Ağustos günü yayınlanan 10. bölümde neler yaşanmıştı:

Suna Nejat’a aşk itirafı yaptığı mektubu verdiğini zannederek zor bir güne uyanır. Fakat Nejat’a yanlış mektubu vermiştir. Suna kendisini bekleyen asıl tehlikenin farkında değildir, kimliği Hande’nin eline geçmiş,

Hande Suna’nın oyununu öğrenmiştir. Hande ise bu durumu Suna’nın yüzüne vurmadan önce tadını çıkaracak, rakibesinin aslında kim olduğunu, kimlerin bu yalana dahil olduğunu teker teker öğrenecektir.

Bu arada Şevket kalp spazmı geçirmiş ve aile seferberlik ilan etmiştir. Suna’nın çocukluk aşkı Tolga ve halası Enise bu vesile ile yıllar sonra Şevketler’i ziyarete gelirler.

Tolga yıllar içinde üsteğmen olmuş, yurt dışı bir görev için gün saymaktadır. İdeal bir damat adayıdır. Suna’nın çocukluk aşkı ile tekrar karşılaşması, Nejat’ın buna şahit olması hiç beklenmedik bir şeye sebep olur. Nejat farkında olmadan Suna’yı kıskanmaya mı başlayacaktır?

Oyuncular:
Nejat: Furkan Palalı
Suna: Aslı Bekiroğlu
Kayra: Lavinya Ünlüer
Şevket: Ahmet Saraçoğlu
Hande: Gonca Sarıyıldız
Saniye: Aslı İnandık
Rafet: Sadi Celil Cengiz
Serkan: Ali Yoğurtcuoğlu
Burcu: Seda Türkmen
Hayri: Cem Zeynel Kılıç

İlgili Haberler