Ana sayfa Dizi Haberleri Beren Saat, Atiye için çok heyecanlı! Sosyal medyada yapmadığını yaptı!

Beren Saat, Atiye için çok heyecanlı! Sosyal medyada yapmadığını yaptı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Uzun süredir televizyonda yer almayan Beren Saat, 27 Aralık’ta belki televizyonda yine olmayacak ama Netflix izleyebileceğiniz her ekranda karşınızda Atiye ile beğenilerinizi bekleyecek. Atiye dizisinin yeni fragmanı yayınlandı. Beren Saat de fragmanı instagram hesabından paylaştı. Ancak yapmadığı bir şey daha yaptı. Kendisine gelen yorumlara yanıt verdi. Önce Atiye dizisi hakkında detaylara bakalım.

Genç ve güzel ressam Atiye’nin geçmişten günümüze uzanan mistik yolculuğunun bir parçası olun. Netflix, başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı, kadrosunda Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Tim Seyfi, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Meral Çetinkaya’nın da yer aldığı heyecanla beklenen Atiye’nin ilk görüntülerini ve teaser fragmanı yayınladı.

Beren Saat de fragmanı instagram hesabından paylaştı.

 

Atiye dizisinin ilk sezonu 8 bölüm olarak 27 Aralık’ta tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te yer alacak. Beren Saat de büyük heyecan yaşıyor.

SOSYAL MEDYADA YAPMADIĞINI YAPTI

Bunu nereden mi anlıyoruz, ünlü oyuncu hem arkadaşlarından hem de hayranlarından gelen yorumlara yanıtlar verdi.

Birçok yoruma yanıt veren ünlü oyuncu, bu paylaşımlarıyla da hem heyecanını hem de yeniden rolüyle konuşulmasından çok memnun olduğunu anlatıyordu.

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank

Atiye Nasıl Bir Dizi?

Genç ve güzel bir ressam olan Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul’da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder.

Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.