Ana sayfa Dizi Fragmanları Berk Hakman uzun bir aradan sonra yeni Star TV dizisiyle geri dönüyor!

Berk Hakman uzun bir aradan sonra yeni Star TV dizisiyle geri dönüyor!

tarafından ker_def

1981 yılında Ankara’da dünyaya gelen Berk Hakman, özellikle psikopat dizi karakterlerini canlandırma konusunda çok etkili performanslar ortaya koymuştu. 2004 yılından bu yana setlerde yer alan oyuncu, birbirinden iddialı projelerle geniş bir hayran kitlesine sahip.

Hatırla Sevgili dizisindeki Deniz karakterinden sonra Suskunlar dizisindeki Gurur ile dikkatleri üzerine çeken Berk Hakman, Kaçak dizisindeki Ertan ve Siyah İnci’deki Vural karakterleri ile de akıllarda yer alıyor. En son Olağan Şüpheliler isimli dijital dizide izlediğimiz oyuncu, televizyon ekranına 4 yıllık bir aradan sonra geri dönüyor.

Berk Hakman uzun bir aradan sonra yeni Star TV dizisiyle geri dönüyor! 9

Berk Hakman’ın da başrolünde yer aldığı Duy Beni isimli Star TV dizisi 7 Temmuz Perşembe akşamı izleyicilerle buluşacak. Dizinin ilk bölümü büyük bir heyecan ile bekleniyor.

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerinde Berk Hakman, Ege Kökenli, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan ve Durul Bazan ve Murat Daltaban’ın yer aldığı “Duy Beni” dizisi perşembe akşamı Star’da!

Berk Hakman uzun bir aradan sonra yeni Star TV dizisiyle geri dönüyor! 10

07 Temmuz Perşembe akşamı Star ekranlarında olacak dizinin ilk bölümünün konusu ise şöyle;

İstanbul’un orta halli mahallerinden birinde sıradan bir hayat yaşayan lise öğrencisi Ekim’in hayatı, gözünün önünde gerçekleşen trajik bir trafik kazasıyla alt üst olur. Ekim’in kazaya dair hatırladığı tek şey şoförün yüzündeki maske ve yerde kanlar içinde yatan arkadaşı Leyla’dır.

Leyla’ya çarpıp kaçan araba, mahalleye de çok yakın bir kampüsü olan Gerçek Koleji’nde saklandığını öğrenen mahalleli isyan çıkarır. Araba bu zengin ve ayrıcalıklı ailelerin çocuklarının okuduğu okulda adeta sırra kadem basar.

Mahalleli adalet isterken okul yönetimi mahalleden başarılı üç gence vereceği bursla tepkileri yumuşatmaya çalışır. Bir süre sonra da olay kapanır. Ancak Ekim’in en yakın arkadaşını yatağa mahkum edenlerin peşini bırakmaya niyeti yoktur. Emin olduğu tek şey vardır. Suçlu, okuldaki zengin ve şımarık çocuklardan biridir.

Berk Hakman uzun bir aradan sonra yeni Star TV dizisiyle geri dönüyor! 11

“Cennet görünümlü bir cehenneme benzeyen” Gerçek Koleji sadece bu sırrı barındırmaz. Demir kapısının ve yüksek duvarlarının arkasında çok daha tehlikeli bir gerçeği saklamaktadır. Zorbalık!

Bir grup öğrencinin liderlik ettiği şiddet, Ekim ve okula giren diğer iki fakir genci adeta hayatla yüzleştirir. Ekim, bir yandan bu karanlık sır perdesini aralamak ve adaleti sağlamak için uğraşırken, duyguları kafasını karıştıracak ve yüreğini alt üst edecektir. Gençlik rüzgarı öyle sert ve öyle şiddetli esecektir ki Gerçek Koleji’nde hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır…

Yaz sezonuna damgasını vuracak “Duy Beni” merak uyandıran hikayesi ve güçlü kadrosuyla 07 Temmuz Perşembe akşamı Star’da!