Ana sayfa Dizi İzle Bıçak Sırtı 18 Aralık Çarşamba 62. Bölüm Fragmanı İzle

Bıçak Sırtı 18 Aralık Çarşamba 62. Bölüm Fragmanı İzle

tarafından ker_def

Ekranların sevilen dizisi Swaragini – Bıçak Sırtı 18 Aralık Çarşamba günü yayınlanacak olan 62. bölümüyle ekrandaki yerini almaya hazırlanıyor.Dizinin yeni bölümünde neler yaşandığına yönelik detayları videoda bulabilirsiniz.

Akira Kamli’yi zorla evlendirmek ister. Nandini ona yardım etmeye çalışsa da başarılı olamaz. Köşeye sıkışan Kamli ne yapacak?

Ganga Anandi’nin evdeki varlığından iyice rahatsız olmaya başlar. Anandi’nin kendi çocuklarıyla da iyi iletişim kurduğunu gören Ganga içten içe kıskanır. Öte yandan Kamli Nandini’ye Gopal’e iletmesi için bir mektup verir. Nandini ise bu mektubu yemek yemesi şartıyla verebileceğini söyler. O sırada oradan geçen Akira Kamli’ye yemek yeme yasağı koyar.

Akira Kamli’ye zihinsel engelli Puskar’la evlenmezse daha kötü şeyler yaşayacağını belirtir. Köşeye sıkışan Kamli ne yapacak?

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015