SON DAKİKA
19 Ağustos 2022 15:19

SON HABERLER

Bıçak Sırtı 5 Ocak Pazar 80. Bölüm Fragmanı İzle

Ekranların sevilen Hint dizisi Bıçak Sırtı 5 Ocak Pazar tarihli 80. bölümüyle ekrandaki yerini almaya hazırlanıyor.Videodan dizinin yeni bölümünden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında… Peki dizinin bir önceki bölümü olan 79.bölümde neler yaşanmıştı? Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Ragini ve Swara’nın hazırladığı plan Kavya’yı Lukşi’nin öldüğüne inandırır. Lukşi için hazırlanan sahte cenaze törenine gelen Kavya’yı nasıl bir sürpriz bekliyor?

Swara ve Ragini’nin hazırladığı planla Lukşi ölmüş gibi gösterilir. Onun öldüğü haberini alan Kavya çok sevinir. Düzenlenen sahte cenaze törenine kendini gizleyerek katılan kavya Swara tarafından yakalanır. O sırada orada bulunan polisler Kavya’nın ölmediğini görünce onu tutuklar.

Kavya Lukşi’nin ölmesiyle gerçek amacına ulaştığını söyler. O sırada Lukşi ayağa kalkınca Kavya büyük bir şok yaşar. Köşeye sıkışan Kavya ne yapacak?

Yönetmen: Ravi Raj
Oyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar Sharma
Orijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,
Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler