Ana sayfa Dizi Haberleri Binnur Kaya ile Tarık Emir Tekin ile birlikte Yalı Çapkını dizisi bambaşka bir görüntüye kavuştu!

Binnur Kaya ile Tarık Emir Tekin ile birlikte Yalı Çapkını dizisi bambaşka bir görüntüye kavuştu!

tarafından ker_def

Yalı Çapkını dizisi ikinci sezona sürpriz bir evlilik ile başlıyor!. İlk sezonu büyük başarılarla tamamlayan Yalı Çapkını dizisinde ikinci sezon 15 Eylül Cuma akşamı başlıyor… Dizinin ikinci sezon açılışında Seyran ve Ferit yeniden evleniyor…

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor’un başrolde olduğu Yalı Çapkını ikinci sezonda hikayeye yeni katılan isimler ile yepyeni bir başlangıç yapacak.

Binnur Kaya gibi usta bir ismin yeniden setlere dönmesini sağlayan Yalı Çapkını dizisi, ayrıca genç oyuncu Tarık Emir Tekin’in de yeniden setlere dönmesini sağladı.

15 Eylül Cuma akşamı ekrana gelecek Yalı Çapkını’nın yeni bölümünün konusu şöyle:

Ferit vurulduktan sonra acil İstanbul’a getirilir. Seyran, Ferit’in yanından ayrılmazken, başta Gülgün olmak üzere herkes Seyran’a çok kızgındır. Ferit’in gireceği ameliyat da risklidir. Suna ise o arbedede Saffet Ağaların evinden kaçmış, Seyran’ın yanındadır ve ona destek olmaktadır.

Binnur Kaya ile Tarık Emir Tekin ile birlikte Yalı Çapkını dizisi bambaşka bir görüntüye kavuştu! 7

Hatice, Saffet ve Halis Ağa’yla görüşerek daha fazla kaosun çıkmasını engeller ve Saffet Ağa konusunun kapanmasını sağlar. Ferit’le Seyran’ın aşkı engel tanımazken, Kazım da avantajlı duruma geçer ve bu konumdan yararlanır.

İfakat; Seyran ve Ferit’in birlikteliğini desteklemek zorunda kalır. Seyran ve Ferit birbirlerine kavuşmanın mutluluğunu yaşarken, yeniden evlenirler. Halis Ağa ise tüm yaşananlardan sonra kızı Nükhet ile torunu Kaya’yı İstanbul’a yanına çağırır.

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, hikayesi Gülseren Budayıcıoğlu’na ait olan Yalı Çapkını’nda; Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor ve Binnur Kaya’nın başrolde olduğu dizinin oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor:

“Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Diren Polatoğulları, Öznur Serçeler, Taro Emir Tekin, İrem Altuğ, Hülya Duyar, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Selen Özbayrak.”

Yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği Yalı Çapkını’nın senaryosunu Leyla Uslu Oter ve Ekin Akçay kaleme alıyor.

Yalı Çapkını, yeni sezonun ilk bölümüyle 15 Eylül Cuma 20.00’de Star’da.