Ana sayfa Dizi Fragmanları Bir Aile Hikayesi 16. bölüm 2. fragmanı izle! Ufuk gerçekleri öğrenince tepki büyük olur!

Bir Aile Hikayesi 16. bölüm 2. fragmanı izle! Ufuk gerçekleri öğrenince tepki büyük olur!

tarafından ker_def

Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker, Alper Saldıran, İrem Sak’ın başrollerinde yer aldığı Bir Aile Hikayesi, Cumartesi günleri Fox TV ekranında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Reytinglerinin iyi gelmesi sonrasında 2.sezonun başında rahatlayan ekip, keyifli bir yapım içinde yer almanın da mutluluğu içinde. Sevgi ve aile bağlarının öneminin anlatıldığı dizinin 16. bölümü 5 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanacak.

Dizinin yeni bölümünden yeni görüntüler paylaşıldı. 16.bölüm 2. fragmanını videodan izleyebilirsiniz. Gerçekleri öğrenen Ufuk’un tepkisi çok sert oluyor. Detaylar videoda…

15. bölümde neler yaşanmıştı, hatırlayalım:

Reyhan musiki gecesinde sahneye çıkacağı için çok heyecanlıdır. Ancak Cem Reyhan’ın o gece birlikte şarkı söyleyeceği kişiden rahatsız olur. Engin Reyhan’ın eski okul arkadaşıdır. Reyhan’ın Engin’le ilgili Cem’den gizlediği bir bilgi aralarının açılmasına sebep olur. Öte yandan Berk’in Nil’e verdiği bir hediye başlarına iş açar.

Ufuk, Nil’e sürpriz bir doğum günü partisi hazırlamaktadır. Beste ve Berk’i de davet eder. Beste engel olmaya çalışsa da Berk o partiye gidip Nil’e geçmişlerini hatırlatmak ister. Ancak partide alacağı bir haberle sarsılacaktır.

Erdem’in Beste’nin olduğu kampa habersizce gelişi ortalığı karıştırır. Erdem ile Tayfun kavga eder, Beste’nin kamp macerası tatsız biter.

Mahur babasını mutlu etmek için büyük bir adım atar ve Müjde’ye danışmadan tekne satın alır. Bu durum Müjde ile arasını açar. Mahur durumu toparlamak için geri adım atmak istediğinde hiç umulmadık bir durumla karşı karşıya kalır.

Oyuncular:
Songül Öden
Celil Nalçakan
Birkan Sokullu
Olgun Toker
İrem Sak
Elçin Afacan
Alper Saldıran
Ali Seçkiner Alıcı
Serkan Ercan
Seren Şirince