SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 23:15

SON HABERLER

Bir Aile Hikayesi dizisi 3. fragmanını izle! Gözyaşlarınızı saklayamayacaksınız!

Bir Aile Hikayesi dizisinin 3. fragmanı yayınlandı. Fox TV’nin yeni dizisi gümbür gümbür geliyor. “Bir Aile Hikayesi” ilk aşkı annesi-babası olan ve çocukluğuna özlem duyan herkesin, her yaştan insanın kalbine dokunacak. Aile, şefkat, dostluk, aşk, vefa gibi kelimelerin anlamlarını yeniden hatırlatacak. Dizi, hayatın verdiği ekşi limonları, limonataya çeviren bir tarifi paylaşmaya, salıncağını terk etmeyen büyük çocuklara sahici bir masal anlatmaya geliyor.

Videodan Bir Aile Hikayesi dizisinin 3. tanıtım görüntülerini izleyebilirsiniz. Başrollerinde Songül Öden, Celil Nalçakan ve Birkan Sokullu’nun olduğu dizinin yeni tanıtımında herkesin ilgisini çekecek bir öykü var. Daha bebekken terk edildi, yıllar sonra babasının kapısına gidip ben senin oğlunum diyor. Duygulandıran sahneler videoda…

Dünyaca ünlü dizi This Is Us’dan uyarlama olan ve daha önce ismi Hayat Gibi olarak lanse edilen dizinin ismi değiştirildi.

Yayın tarihi henüz belli değil ancak kısa süre sonra ekranda olması bekleniyor.Dizinin dikkat çeken isimlerinden Birkan Sokullu, 2. fragmanda üstü çıplak bir şekilde ekrana gelmişti.

Yeni dizi için imaj yaptığı anlaşılan Sokullu’nun saçlarını uzattığı ve sakallarını da kestiği görülmüştü.

Son dönemin dikkat çeken isimlerinden olan Can Yaman, vücut çalışıp saç ve sakallarını uzattıktan sonra Erkenci Kuş dizisinde oynamaya başlamış ve büyük olay olmuştu. Hala kaslarıyla konuşulan Yaman’dan sonra Birkan Sokullu’nun da benzer bir imaj çalışması yaptığı anlaşılıyor.

Birkan Sokullu da dizinin ilk tanıtımında yarı çıplak bir vücut gösterisiyle ekranda boy gösterecek!

İlgili Haberler