SON DAKİKA
25 Nisan 2019 21:37

SON HABERLER

Bir Mucize Olsun 13 Nisan 2. bölüm 4. tanıtımı yayınlandı… Yiğit’in ailesinin korkunç sonu!

FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bir Mucize Olsun dizisinin yeni bölümü 13 Nisan Cuma akşamı yayınlanacak.

Başrollerinde Furkan Palalı, Su Kutlu, Cihan Ünal ve Ahu Sungur’un rol aldıkları dizinin 2. bölüm 4. tanıtımı yayınlandı. Yeni tanıtımda Yiğit’in çocukluğunda yaşadığı dramatik olayla ilgili gerçekler ortaya çıkıyor.

İşte yeni tanıtım:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kendi adına verilen davette yaşananlar Damla’yı harap etmiştir. Yiğit’i dinleyip dedesi Azim Sancaktar ve ailesiyle yaşamayı kabul ettiği için bin pişmandır. Kendisine düşman gibi bakan bu insanların arasında kalmaya niyeti yoktur artık. Yiğit, Damla’dan kararını tekrar gözden geçirmesini ister. Azim, Esma’ya asla unutamayacağı bir ders verir. Bu Esma için cehennem azabından beter bir ceza olacaktır.

BİR MUCİZE OLSUN DİZİSİ TÜM BÖLÜMLER, SAHNELER VE VİDEOLAR İÇİN TIKLAYIN

Azim, Damla’ya zarar vermeyi düşünen Sancaktar ailesinin diğer fertlerine de bir ikazda bulunmuştur aslında. Ancak bu Azra üzerinde hiç de etkili olmayacaktır. Nişanlısı Yiğit’in, Damla’ya gösterdiği yakın ilgiden rahatsız olan Azra, Damla’yı küçük düşürmek amacıyla sinsi bir plan yapar.

Herkesin önünde rezil olan Maksude ise aniden gelen bir telefonla bir kez daha tozpembe hayaller kurmaya başlar. Bu arada Yiğit’in hayatına giren beklenmedik bir misafir onun acı hatıralarını yeniden canlandıracaktır. Yiğit’in Azim dedesiyle kalması için ikna etmeye çalıştığı Damla’nın kafasındaki sorular ise hâlâ cevabını bulmamıştır. Damla dedesinin konağına yerleşecek midir? Azim, Damla’ya anne ve babasının nasıl öldüğünü anlatacak mıdır?

İlgili Haberler