SON DAKİKA
26 Mart 2019 10:56

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Hünkar çok büyük bir oyun oynayacak!

Televizyongazetesi
ATV ekranlarında geçtiğimiz hafta ilk bölümü yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümü 20 Eylül Perşembe akşamı ekrana gelecek.

Başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek’in rol aldıkları dizinin 2. bölüm 2. tanıtımı da yayınlandı.

Demir’in kısır olduğunu kimsenin öğrenmemesi ve itibarının kurtulması için Hünkar bir plan peşinde.

Bu arada Yılmaz, arandığını duyunca çiftlikten firar edecek. Demir ise Züleyha’ya çoktan abayı yaktı ve hayaller kurmaya başladı bile!

İşte Bir Zamanlar Çukurova 2. bölüm 2. fragmanı:

YENİ BÖLÜM ÖZETİ Birbirlerine duydukları sonsuz aşkla herkesi ekran başına kilitleyen Züleyha ve Yılmaz’ı artık daha acımasız bir hayat bekliyor. Herkesten kaçıp sığındıkları Yaman Çiftliği’nde işler bekledikleri gibi gitmiyor. Kıskançlık, öfke ve hırstan gözü dönmüş insanlara karşı zorlu bir mücadele başlıyor.

Hünkar, Züleyha ve Yılmaz’ın büyük sırrını öğrenince gücü ve vicdanı arasında zor kararlar almak zorunda kalıyor. Oğlu Demir’in Züleyha’ya olan aşkının da farkında olduğundan, atacağı her adımdan emin olmak istiyor.

Bir tarafta adam öldürmüş ve kaçak yaşayan Yılmaz, diğer tarafta hamile olduğundan şüphelendiği ve hayatıyla ilgili herkese yalan söyleyen Züleyha! Hünkar’ın bildikleriyle nasıl bir karar vereceği merak konusu.

Her şeyden habersiz olan Yılmaz için artık hayat daha acımasız, daha zor… Çiftlik çalışanlarının eziyeti, Demir’in ilgisi ve Hünkar’ın karşı koyulamaz gücü Züleyha’nın canına tak ediyor. Yılmaz’ı çiftlikten ayrılmak için ikna etmeye çalışırken, sevdiği adamın hapse girme gerçeğiyle de yüz yüze geliyor.

Gece yarısı çiftliğin kapısına dayanan jandarma, çiftlikteki her şeyin yeniden yazılmasına mı sebep olacak? Yoksa çiftlikteki her şeyin değişmesine ilk adım mı olacak?

İlgili Haberler