SON DAKİKA
21 Temmuz 2019 13:44

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova | 3. Bölüm – Benim Kaderim Yılmaz!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 3. bölümü 27 Eylül Perşembe günü izleyicilerle atv ekranında buluştu. Müthiş bir ilgi görmeye başlayan dizinin 3. bölümü reytinglerde 10’lu rakamlara kadar ulaştı. Dizinin yeni bölümünden önemli sahneler de youtube’da yayınlandı. Vahide Gördüm, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek ve Murat Ünalmış’ın başrollerinde yer aldığı dizi yeni sezonun en iyi dizisi olarak dikkat çekmekte.

Videodan başlıktaki sahneyi izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 3. bölümünde neler yaşandı? İşte detaylar:

Soluk soluğa geçen aşklarıyla izleyiciyi ekrana bağlayan Züleyha ve Yılmaz, bu defa herkesi ağlatacak! Adana’nın uçsuz bucaksız Çukurova’sına kaçıp, Yaman Çiftliği’ne sığınan aşıkların hayatı Hünkar’ın ailesini korumak adına verdiği karar üzerine tamamen değişiyor! Jandarmanın Yılmaz’ın peşine düşmesiyle, işler çığırından çıkıyor. Yaman Çiftliği’nde artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak! Hünkar, verdiği beklenmedik kararlarla seyircinin nefesini keserken, Züleyha tüm çaresizliği ile ona şefkat gösterene sığınıyor. Yılmaz’ı bekleyen zorluklar ise kan donduran cinsten. Züleyha ve Yılmaz’ın başının dertte olması Gaffur’u ve Saniye’yi oldukça sevindirirken duruma üzülen isim Gülten oluyor. Gülten’in Yılmaz’a olan aşkı bu bölümde iyice açığa çıkıyor. Fakat öğreneceğini gerçeklerle yıkılması da an meselesi! Züleyha’nın sıkıntıda olduğunu öğrenen Demir, ne gibi bir hamle yapacak? Hükmettiği topraklar gibi, günden güne aşık olduğu Züleyha’ya da hükmedebilecek mi? Karnındaki bebeğiyle Yılmaz’ın hapse girmesi gerçeğiyle yüzleşen Züleyha, bu bölümde yapacağı fedakarlıklarla izleyiciyi büyülüyor.

Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın sahibi olduğu Tims & B yapım’ın yapımını üstlendiği, yönetmenliğini Murat Saraçoğlu’nun yapacağı, başrolünde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş’in yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisi atv ekranları için hazırlandı.

İlgili Haberler