SON DAKİKA
24 Mayıs 2019 03:46

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova dizisi 10. yeni bölümdeki sürprize çok şaşıracaksınız!

atv ekranında Perşembe günleri izleyicilerle buluşmaya devam eden Bir Zamanlar Çukurova, kuşkusuz yeni sezonun en başarılı yeni dizisi konumunda. Hikayesi ve oyunculuk performansları ile bir hayli dikkat çeken, reytingleriyle de müthiş başarısını kanıtlayan Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni bir karakter katıldı.

Bu karakter aslında bir de sürpriz barındırıyor. Diziye önceki haftalarda Fekeli olarak katılan Kerem Alışık’ın oğlu Sadri Alışık da 10. bölümde diziye katıldı. Babası Kerem Alışık’ın canlandırdığı Fekeli karakterinin gençlik hali oğlu Sadri’ye emanet edildi… Dizinin 10.bölümdeki bu sahneler izleyicileri mest edecek.

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’da, ‘Fekeli’ karakterinin gençliği, Kerem Alışık’ın oğlu Sadri Alışık’a emanet!

Ekran macerasına başladığı günden itibaren büyük heyecan yaratan ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın, yeni bölümünde ‘Alışık’ sürprizi!

Baba oğul ilk kez aynı projede!

Kerem Alışık’ın oğlu Sadri Alışık, dizide babasının canlandırdığı ‘Fekeli’ karakterinin gençliğini canlandırdı.

En son oynadığı projeyle büyük beğeni toplayan Sadri Alışık, ilk kez babasıyla aynı seti paylaştı.

Baba – oğul, bu durumdan çok keyif aldıklarını dile getirdi.

Dedesinin adını taşıyan Sadri Alışık, babasına olan benzerliğiyle dikkat çekerken, güçlü oyunculuğu ile de herkesi şaşırtacak!

‘Bir Zamanlar Çukurova’ her Perşembe ATV’de!

İlgili Haberler