SON DAKİKA
23 Mayıs 2019 09:55

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde silahlar patlıyor! Demir, Züleyha’yı alabilecek mi?

Atv ekranlarının sevilen dönem dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da Züleyha, bebeğini de alıp Demir’in zulmünden kaçıyor.

Televizyongazetesi/Detay

Başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek’in oynadıkları dizide Züleyha, Yılmaz’ın kapısına sığınıyor.

Kucağında bebeğiyle Yılmaz’a gelen Züleyha, Müjgan ile nişanlanan Yılmaz’a gerçeği anlatacak mı büyük merakla beklenirken Demir ise adeta çıldırıyor.

Züleyha’yı almak isteyen Demir ve Yılmaz arasında silahlı bir savaş başlıyor.

Hünkar ise Züleyha’yı geri getirmek için yeni planlar peşinde.

Heyecanlı gelişmelerle ekrana gelecek olan Bir Zamanlar Çukurova’nın 27. bölüm tanıtımında Züleyha’nın gerçekleri Yılmaz’a anlattığı sözler duyuluyor.

Ancak bunun Züleyha’nın iç sesi mi olduğu yoksa gerçekten itiraf mı ettiği merak konusu.

İşte Bir Zamanlar Çukurova 27. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Çukurova’da beklenmeyen misafirler ve umulmadık yakınlaşmalar hangi defterleri kapatıp hangilerini açacak? Çalınan kapılar ve çekilen silahlar Çukurova’daki fırtınanın yönünü değiştirecek.

“Adaletin hesap sorduğu yerde merhamet hakkını kaybeder” diyen Fekeli, iki masum insan, Züleyha ve Müjgan’ı ölümle burun buruna getiren kazanın peşinde! İpuçlarını birleştiren Fekeli, Yılmaz’ın arabasını kimin bozduğunu bulabilecek mi?

Borçları, en yakın dostu sandığı Demir Yaman yüzünden ayyuka çıkan Cengaver, Yılmaz ile tokalaşıyor!

Seher ile Gaffur’un yakınlaşması, Saniye’nin dikkatini çekecek mi? Gaffur’un aslında kendisi için aldığı altın küpeleri, Saniye’nin kulağında gören Seher’in yeni hain planları neler?

Çukurova’da gizemli ve yeni bir sima! Hünkar’ın Şehir Kulübü’nde gördüğü kadın kim ve orada ne işi var?

Hastanede elini tutan tek kişi Demir olunca, ona karşı düşünceleri ve hisleri yavaş yavaş değişen Züleyha, neden Demir’e öfke kusuyor? Demir, tam Züleyha’yı kazanmanın eşiğindeyken yine onu kaybediyor. Hem de Adnan bebekle beraber…

Yılmaz ve Müjgan her şeye rağmen yaşattıkları aşklarını bir basamak yukarı taşıyor ve sonunda yüzükleri takıyorlar. Tam da bu anda kapılarını çalan Züleyha ne istiyor?

İlgili Haberler