SON DAKİKA
22 Eylül 2019 09:40

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova, ekranda fırtına estirecek bir bölümle geliyor! Tanıtımı izleyenler gözlerini alamadı!

atv’nin dönem dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 2. sezonuyla izleyiciye heyecanlı anlar yaşatmaya devam edecek!

Dizinin yeni sezon ilk bölümünden yayınlanan tanıtım, olayların çok daha heyecanlı bir hal alacağının da göstergesi oldu.

Yeni sezona bomba gibi bir bölümle başlayacak olan dizide olaylar hız kesmeyecek.

TIMS&B Productions imzalı dizi 19 Eylül Perşembe akşamı yeni bölümüyle ekranda olacak.

Kadrosuyla göz dolduran dizide Vahide Perçin, Kerem Alışık, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek ve Uğur Güneş başrollerde.

Geçtiğimiz sezon Züleyha’nın Yılmaz’a gerçekleri yazdığı mektup bir türlü eline ulaşmamıştı. İzleyiciyi ekran başında zaman zaman geren bu durumun yeni sezonda çözüleceği tanıtımdan anlaşıldı.

Hapse düştüğü andan itibaren Züleyha’nın kendisini terk ettiğine ve Zengin Demir’le severek evlendiğine inanan Yılmaz, artık gerçekleri biliyor.

Ortaya dökülen en önemli gerçek: Hünkar’ın, Züleyha’yı Demir ile evlenmezse Yılmaz’ın idama mahkum olacağına inandırması! Züleyha, Yılmaz’ın hayatı kurtulsun diye aşkından da kendi hayatından da vazgeçmişti!

Yılmaz ve Müjgan’ın mutluluklarının ilk sabahı Züleyha’nın uzun zaman önce yazdığı ve Hünkar tarafından yok edildi zannedilen mektubunu okudu! Artık, Züleyha’nın kendisi için hayatını feda ettiğini biliyor!

İzleyici, sezon finalinde, Demir’in annesinin kendine de oyun oynadığını en baştan bildiğini öğrendi. Demir, Züleyha’nın kendisiyle zorla evlendiğini de oğlum dediği Adnan’ın da Yılmaz’ın olduğunu bilerek, yine de Züleyha’ya aşkla bağlanmıştı! Üstelik şimdi, gerçekten baba olacağını da biliyor! Züleyha bu kez Demir’in çocuğuna hamile!

ZÜLEYHA, DEMİR’İN BEBEĞİNDEN VAZGEÇECEK Mİ?

Hünkar, oğlunun tüm gerçekleri bildiğini öğrendi! Ama henüz Fekeli’nin kendisiyle ilgili gerçekleri bildiğini, bilmiyor!

Yaman Çiftliği’nin karakutusu Gaffur ise, büyük aşkla bağlı olduğu Saniye’yi aldattı. Üstelik, aldattığı kadın Seher, hamile!

İkinci sezon şimdi tüm bu cevaplar ve yeni sorularla başlayacak!

Yılmaz, Züleyha ile konuşabilecek mi? Müjgan’la yepyeni bir hayata adım atmışken, Züleyha’nın aşkından hiç vazgeçmediğini öğrendikten sonra kalbi kimin için atacak?

İntikamını bile ‘uhuletle ve suhuletle’ almanın peşindeki Fekeli, öğrendiklerinden sonra ne yapacak? Hünkar’ın bir yalanla gençlerin hayatını dağıttığı bilerek, hala sevmeye devam edebilecek mi?

Demir, gerçekten baba olabileceği fikri ile, aşk sarhoşuna dönmüşken, Züleyha’ya kendini sevdirebilecek mi?

Hünkar, ortaya dökülen gerçeklere yine kendi mazeretlerini uydurabilecek mi? Bir türlü vazgeçemediği Fekeli’ye bunları açıklayabilecek mi?

Hala, Yılmaz’ın mektubu okuduğunu bilmeyen Züleyha, Demir’in bebeğinden vazgeçecek mi? Yoksa kaderine razı mı olacak?

Gaffur, Saniye’ye kendini affettirecek mi? Yoksa çocuğuna babalık etmek için Seher ile mi evlenecek?

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bu aşkın hikayesi, zengin oyuncu kadrosuyla ikinci sezona başlıyor!

İlgili Haberler