SON DAKİKA
22 Eylül 2019 08:38

SON HABERLER

Merve Oflaz, Arka Sokaklar itirafı yaptı! En büyük şansım…

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Arka Sokaklar dizisi 14. sezonuyla 13 Eylül Cuma akşamı izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizide 3. sezonunu yaşayan Bahar komiser karakterine hayat veren Merve Oflaz da ekibin bir parçası olmaktan çok memnun.

Survivor yarışması ile ünlenen Merve Oflaz, dizinin ekibinde yer almaktan dolayı çok mutlu olduğu görülmekte… Oyuncu, Milliyet gazetesindeki röportajında polislerin çok zor ve kutsal bir görev yaptığını söyledi.

Polisi canlandırmanın nasıl bir duygu olduğu sorusunu yanıtlayan Oflaz, “Çok zor ve kutsal bir görev. Allah tüm polislerimize sabır versin. En ufak bir şeyde onları arıyoruz, ve yardım bekliyoruz” diye konuştu.

Merve Oflaz, bugüne kadar rol aldığı karakterlerin naif ve kadınlığı öne çıkartan karakterler olduğunu, bu noktada Bahar’ın sertliğini sevdiğini anlattı.

Oflaz, “Bu biraz daha sert ve kalıpları kıran bir kadın oldu. O yüzden Bahar’ı çok seviyorum. Bu tarz rollere açığım” ifadesini kullandı.

Arka Sokaklar dizisi 13 sezon boyunca Kanal D ekranında izleyicilerle buluştu.2006 yılında ilk başladığından bu yana 13 sezon geride kaldı. Bu süreçte dizinin çocuk oyuncuları bile büyüyüp serpildi.. Yüsra Geyik, Furkan Göksel, Onur Bay’ı örnek olarak sayabiliriz.

Merve Oflaz da Arka Sokaklar’ın hayatında hep var olduğuna vurgu yaptı.

Oflaz, “Okuldan eve gelir ‘Arka Sokaklar’ı izlerdim. Şu anda o ekibin arasındayım, muhteşem bir şey… İyilikler yapıyorum bir şekilde, böyle güzel şeyler karşıma çıkıyor.Bu ekibin bir parçası olmak gurur veriyor. En büyük şansım, onlardan çok şey öğreniyorum. Oyunculuk ve hayat adına…” ifadelerini kullandı.

Merve Oflaz,Arka Sokaklar dizisinin bir 14 sezon daha devam etmesini çok istediğini sözlerine ekledi.

İlgili Haberler