SON DAKİKA
23 Mayıs 2019 09:41

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde Fekeli ölüyor mu?

Atv ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 30. bölümünden 2. tanıtım da yayınlandı.

Başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek’in oynadıkları dizinin yeni bölüm tanıtımında Fekeli’nin fenalaşarak yere yığıldığı görülüyor.

Televizyongazetesi/Detay – Fekeli’nin yaşanan olaylardan sonra daha fazla dayanamayarak kalp krizi geçirdiği anlaşılıyor. Şimdi gözler yeni bölümde. Fekeli, ölecek mi?

Bu arada oğlundan ayrı yaşamanın azabıyla Züleyha yemeden içmeden kesiliyor. Züleyha’nın perişan halini gören Demir’in insafa gelip gelmeyeceğini hep birlikte izleyeceğiz ama tanıtımda “Beni asla sevmeyeceğini biliyorum. Senin için canını versem bile. Hiç değilse nefret etme benden” sözleri dikkat çekiyor.

Züleyha’nın haline acıyıp oğlu Adnan’ı yeniden çiftliğe getireceği anlaşılıyor.

Bu arada Müjgan ve Yılmaz’ın da sert bir kavgaya tutuştuğu görülüyor. İkilinin ilişkisinde ayrılık mı var?

İşte Bir Zamanlar Çukurova 30. bölüm 2. tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çukurova’da büyük karar zamanı! Demir Yaman, ataları gibi bu toprakları mı koruyacak, yoksa aşkı uğruna her şeyin dağılıp gitmesine müsaade mi edecek? Akıl hastanesinin koridorlarında çığlık çığlığa Züleyha’yı arayan Demir Yaman, “Çok kötü günler bekliyor bizi, keşke zamanı geri alabilsem” diyen annesi Hünkar’ı karşısına mı alacak? Gözü, aşkı Züleyha’dan başka bir şey görmeyen Demir, “Adnan senin oğlun değil” yakarışları karşısında ne yapacak? “Zaferinizin tadını çıkarın” diyen Züleyha, Hünkar’ı saf dışı bırakmak için neler planlıyor?

Müjgan’ın güvenini geri kazanmayı başaran Yılmaz’ı kemiren soru işaretleri cevap bulacak mı? Züleyha’nın, Yılmaz’a her şeyi anlattığı mektubu ilk açan kim olacak?

Tüm bunlar olurken Gaffur Seher’le daha da yakınlaşıyor. Öyle ki bu artık tehlikeli bir hal almaya başlıyor. Konakta olup biten her şeyden haberi olan Saniye, bu duruma nasıl tepki verecek?

Fekeli’ye kimin ateş açtığı gerçeği yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Artık neredeyse düzenli olarak görüşmeye başlayan eski aşıklar Fekeli ve Hünkar’ın asıl çabası Çukurova’da huzuru sağlamaktı. Görüşmelerinin sıklaşması eski aşıkları nasıl bir yola doğru sürüklüyor?

İlgili Haberler