Ana sayfa Dizi Haberleri Bir Zamanlar Çukurova’da büyük sır ortaya çıkacak, herkes şaşıracak!

Bir Zamanlar Çukurova’da büyük sır ortaya çıkacak, herkes şaşıracak!

tarafından ker_def

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’, üçüncü sezonuna 17 Eylül Perşembe akşamı 20:00’de ATV’de ekrana gelecek nefes kesen bir bölümle başlıyor! Torunlarını bulmak için attığı her adımda oğlunu biraz daha kaybeden Hünkar, tüm bu karmaşanın ortasında öyle biriyle karşılaşıyor ki gözlerinden adeta alev çıkıyor!

Vahide Perçin’in harika bir performans ile sergilediği Hünkar Yaman’ın hiç ummadığı bir anda karşılaştığı kişi dizinin de yeni oyuncusu Nazan Kesal’ın hayat verdiği Sevda Çağlayan olacak. İki kadını bu karşılaşma büyük bir savaşın eşiğine getiriyor.

Çukurova’nın en güçlü hükümran kadını Hünkar ile, İstanbul gazinolarının en büyük assolistlerinden Sevda’yı karşılaştıran ortak kader ne? Bu iki kadın hayatlarının en büyük savaşına girerken, Çukurova’da taş taş üstünde kalabilecek mi? Dizinin 3. sezonunda Sevda ve Hünkar arasındaki gerçekler ortaya çıkacak, herkes de buna çok şaşıracak.

Hünkar, eşinin ihaneti ile ilk kez gerçek bir savaşa giriyor. Çünkü bu kez, aynı ihanetin bir tarafında oğlu var!

Diğer tarafta ise, ülkenin en büyük assolistlerinden biri iken, şanı, şöhreti İstanbul’u bırakıp Adnan’ın aşkı ile Adana’ya gelen sesi ile de şıklığı ile de hala hatırlanan Sevda Çağlayan var!

Aşkı için, ikinci kadın olmayı göze alan, mesleğini bırakan, hala Adnan ile anılarına tutunan bir kadın!

Sevda, gerçek aşkı yaşadım derken, Hünkar yuvamı korudum diyor! Şimdi bu iki kadın yıllar önce girmedikleri bir savaşa giriyorlar!

Bir Zamanlar Çukurova 3. sezonuyla yine her perşembe 20:00’de ATV’de.