Ana sayfa Dizi Haberleri Bir Zamanlar Çukurova’da patlayan bomba, kimi hedef alıyor? Biri diziye veda mı ediyor?

Bir Zamanlar Çukurova’da patlayan bomba, kimi hedef alıyor? Biri diziye veda mı ediyor?

tarafından zk zk
Televizyongazetesi/Analiz
Atv’de yayınlanan ve Perşembe akşamlarına damgasını vuran Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 13. bölüm fragmanı yayınlandı.

Başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek’in oynadığı dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde Demir, Züleyha’yı oğlunu bir daha göstermemekle tehdit etmiş ve Yılmaz ile buluşmasını sağlamıştı.

Uzun süre sonra buluşan Yılmaz ve Züleyha arasında geçen konuşmalar merak konusuyken, yeni bölüm tanıtımında Züleyha’nın eve geldiği ve oğlunu kucaklayıp onun için yaptığını söylediği duyuluyor.

Züleyha’ın bu sözlerinden Yılmaz’a gerçekleri anlatmadığı ve Demir’in istediği açıklamayı yaptığı anlaşıldı.

Bir Zamanlar Çukurova'da patlayan bomba, kimi hedef alıyor? Biri diziye veda mı ediyor? 7

Bu arada Demir, Yılmaz’la uğraşırken Fekeli’nin de yaşadığı ortaya çıkınca iyice deliriyor.

Fekeli ve Hünkar arasında geçmişte ne yaşandığı merak konusuyken, Fekeli’nin çiftliğe gelip Hünkar’ın odasına kadar girdiğini söyleyen Demir, tüm çiftlik çalışanlarını uyarıyor.

Yılmaz, Züleyha’nın sözlerinin şokunu yaşarken Fekeli ile birlikte bir metruk binada konuştukları görülüyor. Bu arada saatli bir bomba görülüyor tanıtımda. Bir anda binadaki bomba patlıyor. Bu patlamadan Fekeli ve Yılmaz kurtulabilecek mi büyük merak konusu.

İşte Bir Zamanlar Çukurova 13. bölüm tanıtımı:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Umudunu da alıp esaretten kaçmak isteyen Züleyha, acısı ve öfkesi harmanlanan Demir’e bir kez daha yeniliyor. Züleyha’ya olan güvenini tamamen yitiren Demir, onu ölümle baş başa bırakarak oğluyla yola koyuluyor!

Kurduğu oyundan çok pişman olan Hünkar, Yılmaz’ın, Demir’i vuracağından korkuyor. Bir aile faciasını önlemek için Yılmaz’la konuşmaya karar veren Hünkar, yalanlarına yenilerini ekleyip durumu daha da çıkılmaz bir hale getiriyor. Duyduklarından sonra içi içine sığmayan Yılmaz’ın, bir tarafı Züleyha’yı kaybettiğini söylerken, diğer tarafı ise hala umutlu! Peki bu durum, yaklaşan büyük felaketi ne kadar etkileyecek?

Saniye’nin çığlıklarıyla yankılanan Çukurova’yı, yeni bölümde yeni acılar bekliyor. Ölüm sessizliği yaşanan konakta işler iyice karışıyor.