Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Bir Zamanlar Çukurova’da üç birincilik moralleri yükseltti!

Bir Zamanlar Çukurova’da üç birincilik moralleri yükseltti!

tarafından ker_def

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ dün akşam atv ekranında adeta alev aldı! Çukurova’da yer yerinden oynadı. Yamanlar Çiftliği’ni eşkıyalar bastı!

Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni bölümü tüm kategorilerde çok iyi sonuçlar alarak birinci sırada yerini aldı. Bir Zamanlar Kıbrıs ve Camdaki Kız dizilerinin olmadığı dün akşam atv’ye çok yaradı. Bir süredir 3 kategoride de birincilik elde edemeyen dizi ekibi için b sonuçlar moralleri de yükselten bir başarı olarak kayıtlara geçti. Dizi aynı zamanda sosyal medyanın da en çok konuşanları arasındaydı. Bir Zamanlar Çukurova’nın 96. bölümü #AşktanÖte etiketi sosyal medyanın gündemindeydi.

Demir, Ümit’in ifadesi ile cezaevine geri dönünce, Çukurova’da ipler tamamen gerildi! Tüm Çukurova, Demir ile Ümit arasında ne geçtiğini öğrenmeye çalışırken, olaylar birbirini kovaladı!

Züleyha, Demir’i aklamak için Şadi ile birlikte Fikret’in peşine düştü. Fikret kaçırıldı. Ancak sorgusu sırasında, o Züleyha’yı rehin aldı. Züleyha inanmasa da ona Ümit ile Demir’in ilişkisi olduğunu da anlattı. Tüm bu olan biten Şadi ve adamlarını takip ederek, oraya kadar gelen Lütfiye’nin yardımıyla Fikret kaçınca sona erdi. Ancak geceden sabaha, onlar birbirleriyle hesaplaşırken, çiftlikte de adeta bir can pazarı yaşandı!

Silahlı adamlar çiftliği bastı. Çalışanları ahırlara kilitledi. Evde buldukları her şeyi aldı! Züleyha Fikret ile mücadale ederken, Sevda da çiftlikte eşkıya ile mücadele halindeydi. Tam adamları korkutmuşken, bahçeye koşan Adnan, adamların eline geçti. O sırada eve dönen Züleyha Adnan’ı adamın kucağında gördü. Sevda, ateş edip eşkıyayı yaraladı ama, eşkıya da Sevda’yı vurmaya kalktı. Züleyha ateş edip adamı vurarak hem oğlunu hem Sevda’yı kurtardı. Ama iki kadın artık bir cinayete ortak oldu! Sevda suçu üstlenmeyi göze aldıysa da Züleyha buna izin vermedi ve cesedi ormana gömdü!

FİKRET TÜM HESABI KAPATMAYA HAZIRLANIRKEN YENİ BİR SUÇLAMA İLE KARŞI KARŞIYA

Fekeli, Ümit’in başına gelenlerin Fikret’in işi olduğunu düşündü. Peşinden Mersin’e gitti. Ancak o sırada Fikret, otelden çıkmış ve Şadi ve adamları tarafından kaçırılmıştı, Fekeli konağı döndüğünde Müjgan da geldi ve olan biteni anlatıp babasından özür diledi.

Ümit’e zarar verenin Demir olamayacağını, Demir evden çıkarken gördüğünü de anlattı.
Lütfiye, sayesinde adamların elinden kurtulan Fikret de her şeyi geride bırakıp Adana’dan ayrılmaya karar verdiğinde, Ümit’in ifadesini öğrendi. Geri dönüp, olayı anlatmaya karar verdi. Ancak o karakola gittiğinde, Züleyha da çiftlik baskının sorumlusu olarak ondan şikayetçi olmuştu. Fikret’in ifadesi ile Demir serbest kaldı ama, Fikret diğer suçlama nedeniyle tutuklandı!

MÜJGAN ZÜLEYHA’YA DOST ELİ UZATTI AMA?

Demir hapishaneden çıktı ve olan biteni öğrenince deliye döndü! Nezarete gidip, Fikret’e hesap sordu!

Müjgan da Ümit ile yüzleşti. Demir’i suçlamasına, söylediği yalanlara inanamadığını söyledi. Ardından da dikkatli olması için Züleyha’yı uyarmaya gitti! Züleyha ona inanmayınca da Ümit ve Demir’in fotoğrafını gösterdi! Duyduklarına inanmayan Züleyha, elinde fotoğrafla kala kaldı!

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümüyle Perşembe 20.00’de atv’de.