SON DAKİKA
24 Nisan 2019 12:48

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova’da Züleyha ve Yılmaz’ın beklenen buluşması perişan etti!

Televizyongazetesi/Analiz
13. bölümü yayınlanan Atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da bir haftadır izleyicinin heyecanla beklediği Züleyha ve Yılmaz’ın buluşması gerçekleşti.

İki aşığın uzun süredir kavuşmaları beklenirken, ne yazık ki işler hiç istenildiği gibi gitmedi.

Züleyha, oğlu ile kendisine şantaj yapan Demir’in zorlamasıyla gitti o buluşmaya.

Yılmaz, Züleyha’dan onun zorla evlenip evlenmediğini duymak istedi. Yılmaz, “Demir sana ne yapmış olursa olsun, sen benim için tertemizsin, Demir mi zorladı seni?” diye sordu. Oğlunu da alıp gideceklerini, korkmaması gerektiğini de söylese Züleyha, korkusundan “Hayır, Demir bana bir şey yapmadı” yanıtını verdi.

Züleyha, Yılmaz’ın sorularına kaçamak yanıtlar verirken, Yılmaz iyice sinirlendi.

Züleyha’nın Demir’i sevip sevmediğini öğrenmek istediğinde Züleyha, bir daha karşılaşabileceklerini düşünmediğini söyleyince Yılmaz iyice küplere bindi.

Yılmaz, Züleyha’ya baştan inanmayarak gelmişti zaten o görüşmeye. Züleyha, konuşmakta zorlandıkça Yılmaz, “Çocuğunu yetim bırakmayacağım, huzurunu bozmayacağım, şu andan itibaren hayatından çıktım, senin Yılmazın bu sefer gerçekten öldü” diyerek çekip gitti.

Oğlundan ayrılmayı göze alamayan ve Demir’in yapacaklarından korkan Züleyha, konuşma boyunca kafasını öne eğmekten başka bir şey yapamadı.

Yılmaz, Züleyha’nın Demir ile isteyerek evlendiğine inanıp ondan vazgeçtiğini söyleyip gitti.

Yılmaz gittikten sonra Züleyha perişan oldu. Hıçkırıklara boğulan Züleyha, çiftliğe gidene kadar arabada ağladı.

Züleyha’ya söylediği sözlere karşın çok üzgün olan Yılmaz da onun yanından ayrıldıktan sonra göz yaşlarını tutamadı. Bu sahnelerde Orhan Gencebay’ın “Dertler Benim Olsun” şarkısı çalmaya başladı.

Sosyal medyada yorum yapan izleyiciler, dizinin daha ilk sahnesinde perişan olduklarını belirterek seçilen şarkının da duruma çok uygun olduğunu yorumladılar.

İşte Yılmaz ve Züleyha’nın o sahneleri ve gelen yorumlardan bazıları:

İlgili Haberler