Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Bir Zamanlar Çukurova’dan sonra Bülent Polat çok farklı bir diziyle dönüyor!

Bir Zamanlar Çukurova’dan sonra Bülent Polat çok farklı bir diziyle dönüyor!

tarafından ker_def

atv ekranında 4 sezon devam eden ve çekimleri Adana’da yapılan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Bülent Polat çok başarılı bir performansa imzasını attı. Konağın kahyası Gaffur karakteri ile 4 sezon boyunca dram projesinin gülümseten yüzü olan Bülent Polat yaz döneminin sevilen dizilerinden Seversin’e konuk oluyor…

Kanal D’nin, yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği dizisi Seversin, yeni bölümleri ile her çarşamba akşamı izleyicisi ile buluşuyor. Dizi, eğlenceli hikayesiyle olduğu kadar konuk oyuncularıyla da adından söz ettirmeye devam ediyor.

Bir Zamanlar Çukurova'dan sonra Bülent Polat çok farklı bir diziyle dönüyor! 7

Seversin’in 3 Ağustos Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan 10’uncu bölümüne canlandırdığı karakterler ile her daim adından söz ettiren başarılı oyuncu Bülent Polat konuk oluyor. Polat dizide, Asya ve Tolga’nın rol aldığı Aşk Girdabı dizisinin senaristi Sefa Oran karakterine hayat verecek.

Asya ve Tolga kendi iç dünyalarında aşkı sorgularken kendilerini bir aşk krizinin içinde bulacak. Sevilen ikili Sefa Oran’ı sevgilisine kavuşturabilecek mi? Tüm bu olaylar yaşanırken dizinin geleceği ne olacak?

Seversin yeni bölümleri ile her Çarşamba saat 20.00’de Kanal D’de…