Ana sayfa TV Programları Bir Zamanlar Çukurova’nın Fekeli’si Kerem Alışık, TRT1’e geçti!

Bir Zamanlar Çukurova’nın Fekeli’si Kerem Alışık, TRT1’e geçti!

tarafından ker_def

Bir Zamanlar Çukurova isimli atv dizisinde yer alan Kerem Alışık, TRT1’de program yapmaya başlayacak. Dizide canlandırdığı Ali Rahmet Fekeli karakteri ile çok sevilen usta oyuncu, 3. sezondur hikayede yerini alıyor.

Adana’da 3.sezon çekimleri tamamlandı. 102. bölümü ile birlikte izleyicilerine veda edecek olan Bir Zamanlar Çukurova’nın 3. sezonundan sadece 2 bölüm kaldı. Kerem Alışık ise Adana’daki çekimlerin tamamlanmasının ardından İstanbul’a dönmüştü.

Ünlü oyuncunun TRT1’de yeni bir programa başlayacağı da ortaya çıkıt. TRT’den yapılan duyuruda program ile ilgili detaylara yer verildi.

Dünyada birçok ülkede yayınlanan ve büyük ses getiren program şimdi Türkiye’de! Son yıllarda birbirinden başarılı projelere imza atan TRT 1’den, ses getirecek yeni bir program daha yakında ekranlara geliyor.

Türk sanat dünyasının dev ve sevilen ismi Kerem Alışık’ın sunumuyla yakında TRT1 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak olan “Seneye Bu Zamanlar” isimli programın çekimleri bir yıldır devam ediyor.

Gerçek hayatlar ve gerçek hikayelerini ekranlara getirecek olan programın son hazırlıklarının yapıldığını belirten yapımcı Eyüp Üstün; “program yayınlandığında tanıklık ettiğiniz hayat hikayelerini gördükçe gerçekten şaşıracaksınız” dedi.

Yayınlanan ilk tanıtımı ile de büyük merak uyandıran “Seneye Bu Zamanalar” yakında

TRT 1’de izleyiciyle buluşacak.