Börü dizisi hayranlarına büyük müjde geldi!

13 Temmuz 2018 Cuma, 17:20
Börü dizisi hayranlarına büyük müjde geldi!
Börü dizisi tüm bölümleriyle yeniden Star Tv’de ekrana gelecek…

Bu sezon Star TV’nin çok farklı bir projesi olarak ekrana gelen, 15 Temmuz’u konu alan Börü dizisi hem oyunculuk kalitesi hem de hikayesi ile ekrana damgasını vurmuştu.

Dizinin ilk bölümü büyük ilgi görmesine karşın, diğer bölümleri ve finale beklentilerin altında kalmıştı.

Türk dizi tarihinin en farklı yapımlarından birisi olmayı başaran Börü,yeniden ekrana dönüyor.

Alper Çağlar/Çağlararts ile Doruk Acar/Insignia yapımcılığı ve Star ortaklığıyla hayata geçen BÖRÜ 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde 6 bölüm art arda kaçıranlar için ekrana gelecek.

BÖRÜ’nün oyuncu kadrosunda, izleyicinin DAĞ film serisinden tanıdığı pek çok isim var.

Aralarında, Ahu Türkpençe, Serkan Çayoğlu, Murat Arkın, Emir Benderlioğlu, Fırat Doğruloğlu, Ahmet Pınar, Can Nergis, Armağan Oğuz, Ozan Ağaç, Bedii Akın, Gürol Tonbul, Tan Altay, Melis Hacic gibi isimlerin bulunduğu oyuncuların her biri, Polis Özel Harekat’ın en seçkin birimi, 34 50 telsiz kodlu BÖRÜ timinin üyelerine hayat verecek. Deneyimli oyuncu Mesut Akusta ise Özel Harekat’ın kurucuları arasında yer alan en önemli karakterlerden birini canlandıracak.

BÖRÜ DİZİSİ BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Polis Özel Harekat’ın en seçkin taarruz timlerinden biri olan 34 50 telsiz kodlu BÖRÜ’nün öyküsü 2014 senesi sonbaharında Diyarbakır’da başlıyor. Efkarlarıyla, kahramanlıklarıyla ve vatan uğruna perişan etmeye hazır yaşamlarıyla BÖRÜ, kendi dertlerine rağmen asla pes etmeyenlerin öyküsünü ekrana getiriyor.

Yayın Günü: 15 Temmuz Pazar
Yayın Saat: 20:00

börü haberleri için

star tv haberleri için