SON DAKİKA
9 Ağustos 2022 16:26

SON HABERLER

Burcu Kara ve Gökçe Özyol, Fox TV’de mutfağa girdi!

“Memet Özer ile Mutfakta” programının sunucusu, başarılı şef Memet Özer, birbirinden lezzetli tarifleriyle yeni sezonda ünlü konuklarını Cumartesi günleri mutfağında ağırlamaya devam ediyor.

Özer, sıra dışı, yan yana gelmez diye düşünülen malzemelerle eşsiz tatlar oluşturup, Türk ve Dünya mutfağından lezzetli tabaklar hazırlayarak, konuklarını çok şaşırtacak. Ayrıca konuklar Memet Özer’den habersiz en sevdikleri yiyecekleri ile programa gelecek ve Memet Özer, dokunuşlarıyla konuklarının getirdiği bu sürpriz malzemelerle farklı yemekler pişirecek.

Türk ve Dünya mutfağından nefis lezzetler, renkli konuklarla keyifli sohbetler eşliğinde, Memet Özer’in mutfağında can bulacak. “Memet Özer ile Mutfakta” programının 21 Kasım Cumartesi günü konukları sevilen oyuncular Burcu Kara ve Gökçe Özyol olacak.

Burcu Kara en son tv8 ekranında Kırmızı Oda dizisine konuk oyuncu olarak katılmıştı. Yahşi Cazibe’nin Barış’ı olarak akıllara yazılan Gökçe Özyol ise, Cumartesi günü Kanal D ekranında ilk bölümü yayınlanacak olan Bir Annenin Günahı dizisiyle yeniden ekrana dönüyor.

“Memet Özer ile Mutfakta” yeni bölümüyle 21 Kasım Cumartesi saat 11.15’te FOX’ta.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler