Ana sayfa Dizi Haberleri Can gitti, olay değişti! Kırmızı Oda dizisinde Boncuk’un durumu vahim!

Can gitti, olay değişti! Kırmızı Oda dizisinde Boncuk’un durumu vahim!

tarafından zk zk

Televizyongazetesi.com/Detay – Cuma akşamları tv8’de ekrana gelen Kırmızı Oda dizisindeki konuk oyuncuların hayat verdiği karakterler büyük ilgi çekiyor. Dizide Binnur Kaya’nın oynadığı Doktor Hanım’ın yeni hastalarından Boncuk’un hikayesi izliyoruz bir kaç bölümdür. Hikayedeki kadının naif, kırılgan, sakin hali başlarda herkesi yanıltsa da asıl travmalar şimdi yüzeye çıkıyor!

Burcu Biricik’in başarılı oyunculuğu ile hayat verdiği Boncuk, çocukken yaşadığı travmaların etkisi ve evlenip Hollanda’ya gittikten sonra orada arkadaşsız, eşi tarafından ilgisiz bırakılmış bir kişi olarak halüsinasyonlar görmeye başlamasıyla Türkiye’ye Doktor Hanım’a terapiye getirilen bir kadın.

Eşi Sadık’ın kendisi karşı duyarsızlığı nedeniyle hayali arkadaşlarla konuşmaya başlayan Boncuk, ermişlerin yanı sıra bir de Can isimli bir çocuktan bahsetmiş, sonunda ortaya bir aşk çıkmıştı.

Ekran başındaki izleyicilerin sosyal medyadan ‘lütfen gerçek olsun’ yorumları yaptıkları Can’ın da tıpkı ermişler gibi Boncuk’un hayalinde yarattığı bir kişi olduğunun ortaya çıkması, herkesi üzmüştü.

Can gitti, olay değişti! Kırmızı Oda dizisinde Boncuk'un durumu vahim! 7

Boncuk, bütün bunları Doktor Hanım’a anlatıp itiraf ettikten sonra, Doktor Hanım tedaviye devam etmiş ve ilaçlarını içmesi için de tembihlemişti ama Boncuk, yıllardır tek yoldaşı olarak gördüğü, sığındığı hayalleri yeniden çağırmak için ilaçlarını içmedi.

Ancak ne Can geldi, ne de ermişler! Boncuk, şimdi hayalindeki arkadaşlarını da kaybetmenin telaşı ve acısıyla, travmaları daha da derinleşerek daha da kötüleşecek! Çocukluğunda evlerini basan adamı görmeye başlayan, çevresindekilerin kendisini öldürmeye çalıştığını söyleyen Boncuk’un durumunun ağırlaştığını gören Doktor Hanım, Boncuk’un hastanede tedavi edilmesi gerektiğine karar veriyor!

Yeni bölümde Boncuk’un kötüleşen halini izleyeceğiz. Yayınlanan tanıtımda Boncuk, iyice kontrolünü kaybediyor ve durum iyice vahim bir hal almaya başlıyor!

İşte 21. bölüm fragmanı:

21. bölüm özeti:

Yapımını OGM Pictures’ın gerçekleştirdiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserinden uyarlanan senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt’un kaleme aldığı ‘Kırmızı Oda’, yirmi birinci bölümü ile 22 Ocak Cuma akşamı TV8’de olacak. 21. bölümde neler yaşanacağı merakla bekleniyor.

Boncuk ve Kumru’nun hikayelerinin devam edeceği yeni bölümden detaylar ortaya çıktı. Boncuk’un durumunun iyice kötüye gitmesi izleyicileri de üzecek sahneleri beraberinde getirecek. Binnur Kaya’nın doktor hanım olarak başrolde yer aldığı dizinin yeni bölümünden özet bilgiler ve yeni görüntüleri haberimizin devamında bulabilirsiniz.

‘Kırmızı Oda’nın yeni bölümünde; Boncuk’un (Burcu Biricik) bastırdığı korkuları dışarı çıkınca durumu kötüleşir ve Doktor Hanım hastaneye yatırılmasını uygun görür.

Ayşe, Doktor Hanım’la dedesiyle annesinin arasının açılmasının ardından hissettiği arada kalmışlık hissini paylaşır.

Kumru (Aslıhan Gürbüz), Yavuz’un elinden nasıl kurtulacağını kara kara düşündüğü dönemde Hakan’la nasıl tanıştığını anlatırken, Duru’nun aslında Yavuz’un kızı olduğunu itiraf eder.

Piraye ve Deniz aşkı ise doludizgin devam etmektedir.