Ana sayfa Dizi Haberleri Can Yaman’ın İtalya’ya yerleşmesine neden olan Sandokan dizisi yine ertelendi!

Can Yaman’ın İtalya’ya yerleşmesine neden olan Sandokan dizisi yine ertelendi!

tarafından sule sule

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Başrolünü Demet Özdemir’le paylaştığı Erkenci Kuş dizisinin yurt dışında büyük başarı elde etmesinden sonra İtalya’da Sandokan dizisinin başrolü için teklif alan Can Yaman, bir yıldan uzun süre önce bu ülkeye yerleşmişti. Ancak dizi bir türlü çekilemedi. Gelen son habere göre Sandokan’ın çekimleri yine ertelendi.

Can Yaman bugünlerde, 14 Haziran’da Türkiye’deki yayınına başlayacak olan Disney Plus için çekilecek El Turco dizisiyle gündemde. Yakışıklı oyuncu yakında dizinin çekimlerine başlamak üzere Türkiye’ye gelecek.

Bu arada Can Yaman’ın bir yıl önce İtalya’ya yerleşmesine neden olan Sandokan dizisinden de yeni haber geldi. Bu habere göre başrolünde Can Yaman’ın yer alacağı Sandokan dizisinin çekimleri bir kez daha ertelendi. Daha önce 2022-2023 sezonunda RAI TV’de yayınlanacağı belirtilen dizi 2024 yılına ötelendi.

Can Yaman’ın İtalya’ya yerleşmesine neden olan Sandokan dizisi yine ertelendi! 7

Yakışıklı oyuncu Sandokan dizisinin daha önce de ertelenmesi üzerine başka bir dizide rol almıştı. Viola Come Il Mare isimli dizinin çekimleri uzun süre önce tamamlandı ancak hala ekrana gelmedi. Yayıncı Canale 5 yaklaşık bir ay önce yaptığı duyuruda Viola Come Il Mare dizisinin nisan ayında yayınlanacağını duyurmuştu. Daha sonra yapılan ikinci bir açıklamada dizinin eylül ayına ertelendiği belirtildi.

Can Yaman başrolunu Francesca Chillemi ile paylaştığı bu dizide Francesco Demir isimli bir Türk polisi canlandırıyor. Eylül ayında sete çıkan dizinin çekimleri Roma ve Palermo’da gerçekleştirilmişti. İtalya’da çok büyük bir hayran kitlesine sahip olan Can Yaman’ın bu dizisi ülkede büyük bir heyecan yaratmıştı.

İtalya’daki Sandokan projesi ve yeni dizisi sürekli ertelenen Can Yaman çok yakında El Turco dizisi için Türkiye’de sete çıkacak. Can Yaman’ın çekimlerin süreceği dört ay boyunca Türkiye’de kalacağı belirtiliyor. İddialara bakılırsa dizide yabancı başrol kadın oyuncunun dünyaca ünlü bir isim olması bekleniyor. Bu arada dizinin yönetmenliğini Uluç Bayraktar yapacak. Senaryosunu da Kerem Deren yazıyor.