Cansu Dere’nin başrolündeki Anne dizisinde yıllar sonra ortaya çıkan büyük skandal!

13 Temmuz 2018 Cuma, 09:03
Cansu Dere’nin başrolündeki Anne dizisinde yıllar sonra ortaya çıkan büyük skandal!

14 Ekim 1980 Ankara doğumlu Cansu Dere’nin başrolünde yer aldığı ve şu sıralarda dünyanın birçok ülkesinde yayınlanan Anne dizisinde bir skandal yıllar sonra ortaya çıktı.

2016 yılında yayınlanan ve tek sezon olarak ekranda yer alan Anne dizisinde Dere’nin yanı sıra Vahide Perçin, Can Nergis, Berkay Ateş, Gonca Vuslateri gibi tanınmış oyuncular da yer almıştı.

Dizi Türkiye’de de büyük bir ilgi görmüş ve reytingleri ile çok konuşulmuştu. Şu sıralarda özellikle Latin Amerika’da birçok televizyon kanalında yayınlanan Anne dizisindeki skandal Sabah gazetesinin haberine yansıdı.

Oğlunu dizide gören baba şikâyetçi oldu

TV dizisi “Anne”de babasının izni olmadan çocuk oyuncu oynatıldığı ortaya çıktı. Baba, televizyonda gördüğü çocuğunun kendisinden habersiz oynatıldığını ileri sürerek savcılığa başvurdu.

Sabah Gazetesi’nden Dilek Yaman’ın haberine göre özel bir TV kanalında yayımlanan “Anne” isimli dizide rol alan çocuk oyuncunun babasından izinsiz şekilde oynatıldığı ortaya çıktı. Meltem-Mehmet Atılgan çifti geçtiğimiz yıllarda ayrı yaşamaya başladı. Anne Atılgan, çocuğunu özel bir oyunculuk ajansına yazdırdı.

7 yaşındaki A. Atılgan, “Anne” isimli dizide oyunculuk yapmaya başladı. Birkaç bölümde ufak roller alan A., diziyi takip eden babası tarafından fark edildi. Boşanmak üzere olduğu eşini arayarak durumu soran Mehmet Atılgan, ardından savcılığa başvurdu. Eşinin kendisinden habersiz çocuğu üzerinden para kazandığını ileri süren baba, program yetkilileri ve eşinden şikâyetçi oldu.

Savcılık tarafından başlatılan soruşturmada, program yetkililerinin yapılan sözleşmesinde anne-baba imzası bulunduğu belirlendi. Baba, imzayı kendisinin atmadığını belirtince savcılıkça anne Meltem Atılgan’ın olayla ilgili ifadesine başvuruldu. 32 yaşındaki anne ifadesinde; eşinin kendisine “Sen benim yerime imzala” dediği için sözleşmede bulunan isminin altına imza attığını beyan etti.

Savcılık tarafından yürütülen soruşturma sonunda anne Meltem Atılgan hakkında dava açıldı. Hazırlanan iddianamede, “Meltem Atılgan’ın sözleşmede eşinin yerine imza atarak sahtecilik suçu işlediği” belirlendi. Dava, ilerleyen günlerde Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülecek.

anne haberleri için

cansu dere haberleri için