Ana sayfa Sinema Cansu Tosun’un oynadığı Anna filmi yakında vizyona giriyor…

Cansu Tosun’un oynadığı Anna filmi yakında vizyona giriyor…

tarafından zk zk

Sadece Türkiye’de değil, yurt dışında da birbirinden farklı projelerde rol alan başarılı oyuncu Cansu Tosun, dünyaca ünlü yönetmen Luc Besson’un son filmi ‘Anna’da ajan rolüyle seyirci karşısına çıkacak. Geçtiğimiz günlerde fragmanı yayınlanan film, 10 Temmuz’da Fransa’da gösterime girecek.

Son olarak ‘Mehmetçik Kutlu Zafer’ dizisinde rol alan ve özellikle aksiyon sahneleriyle dikkat çeken Cansu Tosun, ‘Léon’ başta olmak üzere pek çok önemli yapıma imza atan Fransız yönetmen Luc Besson’un son filmi ‘Anna’da sürpriz bir rolle sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz gün filmden ilk fragman yayınlandı. 10 Temmuz’da Fransa’da gösterime girecek film, çok yakında tüm dünyada vizyonda olacak.

Cansu Tosun'un oynadığı Anna filmi yakında vizyona giriyor... 7

Tosun, Helen Mirren, Cillian Murphy ve Luke Evans gibi dünyaca ünlü oyuncuların başrollerinde yer aldığı filmdeki sahnelerinin çekimi için geçtiğimiz kış Paris’e gitmişti. İki gün boyunca Besson’la çalışan başarılı oyuncu, hem en büyük hayalini gerçekleştirdiğini hem de ‘Anna’nın kendisi için unutulmaz bir deneyim olduğunu dile getiriyor.

Genç oyuncu, yakında ‘I Am You’ filmiyle de dünyanın pek çok ülkesinde sinemaseverlerin karşısına çıkacak.