SON DAKİKA
20 Eylül 2019 15:32

SON HABERLER

Çocuklar Duymasın yılbaşı özel bölümünde sürpriz konuklarla, farklı partiler ekrana gelecek

Kanal D’nin sevilen dizisi Çocuklar Duymasın, yılbaşı özel bölümü ile geliyor. 31 Aralık Pazartesi akşamı yayınlanacak olan yılbaşı özel bölümünde, herkesin evinde farklı ve değişik bir yılbaşı partisi düzenlenecek.

Başrollerinde Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ’un oynadıkları dizide eğlenceli anlar ve sürpriz şarkıcılar olacak.

Çocuklar Duymasın ile yeni yılda muhteşem bir gece sizleri bekliyor!

Çocuklar Duymasın 31 Aralık Pazartesi saat 20.00’da Kanal D’de!

İşte yılbaşı özel bölümü:

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Her gün aynı saatte, aynı şeyleri yapmaktan sıkılan Meltem, rutinleri bozmaya karar verir. Böylece başta Taş Fırın Haluk olmak üzere herkes değişime açık hale gelecek, hiç kimse alışkanlıklarının esiri olmayacaktır. Ancak Haluk için alışkanlıklarından vazgeçmek hiç de kolay değildir. Yıllardır her gün aynı saatte kahvaltı yapan, aynı saatte televizyon izleyen, koltuğun hep aynı yerine oturan Haluk’un hayatı, evdeki rutinler bozulunca alt üst olur. Rutinler bozulunca herkesin görmeye alışkın olduğu Haluk gider, yerine bir günlüğüne bambaşka biri gelir.

Öte yandan Sultan, dünürü Meltem’le dedikodu yapmak istemektedir. Ancak Meltem, Sultan’ın istediği gibi iyi bir dedikodu arkadaşı olamaz. Bu nedenle Sultan kendisiyle dedikodu yapacak insanlar aramaya başlar ve fazla uzaklaşmaz. Sultan, Gönül ve Tuna ile dedikodu yapmaya başlayınca ortalık karışır. Çünkü Tuna bu konuda fazlasıyla Sultan’a uyum sağlamaktadır. Meltem, aldığı bir telefonla büyük bir sürpriz yaşar ve bunu Haluk’la paylaşır. Taş Fırın Haluk’un tepkisinin ne olacağı merak konusudur.

İlgili Haberler