Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın Zeynep’ini görenler şok geçiriyor! Sanki başka biri!

Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın Zeynep’ini görenler şok geçiriyor! Sanki başka biri!

tarafından zk zk

Bir dönem televizyon ekranlarında fırtınalar estiren Çok Güzel Hareketler Bunlar’da hem oynayan hem de skeç yazan Zeynep Koçak, öyle bir değişim geçirdi ki herkesi şoke etti!

2008 yılında ilk kez Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan ve yayınlandığı her hafta açık ara reyting rekorları kıran eğlence programı Çok Güzel Hareketler Bunlar’ı hatırladınız mı? Birbirinden ünlü oyuncular için büyük fırsat olan programdan sıyrılan isimlerden biri de Zeynep Koçak oldu.

Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın Zeynep'ini görenler şok geçiriyor! Sanki başka biri! 9

Yılmaz Erdoğan’ın yönetiminde oyuncuların kendi yazıp oynadığı oyunlar 4 sezon boyunca ekranlarda fırtına gibi esmiş ve oyuncuların performansı izleyiciden tam not almıştı. Sempatik tavırları ve kendi yazdığı skeçlerle o dönem adından çok söz ettiren Zeynep Koçak şimdi bambaşka biri oldu!

Şimdilerde özellikle sosyal medyada çok konuşulan isimlerden biri olan Zeynep Koçak’ın yıllar içindeki değişimi yok artık dedirtti. Eski halinden eser kalmayan oyuncuya sık sık ‘gerçekten bu sen misin’ diye soran takipçileri Zeynep Koçak’ın son halini görünce gözlerine inanamadı.

Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın Zeynep'ini görenler şok geçiriyor! Sanki başka biri! 10

2014 yılında biten programın ardından sinema filminde de rol alan Zeynep Koçak’ın yıllar içindeki inanılmaz değişimi estetik mi yaptırdı sorularını akıllara getirdi.

Yüzünde hiç estetik olmadığını belirten Zeynep Koçak, son halini ve fit görüntüsünü spor ve sağlıklı beslenmeye borçluymuş.

Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın Zeynep'ini görenler şok geçiriyor! Sanki başka biri! 11

Oğuzhan Koç ile evliliğin eşiğinden dönen Zeynep Koçak, geçen haftalarda Asmalımescit’te Batuhan Begimgil ile görüntülenmişti. Flaşların patlamasıyla şaşkınlık yaşayan ikili, farklı yönlere doğru hareket etmeye başlamış ve dikkatleri üzerine çekmişlerdi.