SON DAKİKA
28 Eylül 2022 18:25

SON HABERLER

Çukur 2 .Sezon 17. Yeni Bölüm Fragmanı İzle! Selim, Sena’dan ne istiyor?

“GECE KONUŞTUĞUN ADAM KİMDİ?” Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen yeni bölümünden ilk sahne yayınlandı. Selim’in konuşurken aslında Sena’yı sorguladığı ve ona bir şeyler ima etmeye çalıştığı sahnede, Sena olan bitene anlam veremiyor. Selim’in “Gece apartmanın kapısında konuştuğun adam kimdi?” sorusuyla şoke olan Sena’nın ne tepki vereceği merakla bekleniyor.

Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü 28 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de izleyicilerle buluşacak. 2. sezon 17. yeni bölümden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Çukur’un en son yayınlanan 2. sezonun 16. bölümünde aldığı kurşun darbeleri ile ağır yaralanan Yamaç’ı bulan Selim, kardeşini hastaneye yetiştirdi.

İntihar eden Selim’i de Yamaç’ın kurtardığını öğrendiğimiz bölümde Koçovalılar yeni bir sınavdan geçiyordu. Bir oğlunu daha kaybetme korkusuyla yüzleşen İdris, ölesiye kavga eden Cumali ve Vartolu’yu ayırarak, Yamaç’ın vurulduğunu söyledi. Harekete geçen Koçovalı kardeşler, haini ne pahasına olursa olsun bulmak için harekete geçti.

Çeto ve Mahsun, Karakuzuları dağıtan Bulgarlardan hesap sorarken, Çukur’a geri dönen Cumali ve Emmi karşılarında o hatırladıkları Çukur’u bulamadı. Çeto’nun peşine düşen Salih onu yaralarken, Aliço’nun Yamaç’a “Yaşamak istediğine emin misin?” sorusu merak uyandırdı. Yamaç’ın yaşam savaşı verirken uykusunda Aliço ile birlikte Çukur sokaklarında gezdiği ve Koçovalıların verdiği kayıplarla bir kez daha yüzleştiği final sahnesi izleyenleri ekran başına kilitledi.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Erkan Avcı, Berkay Ateş, Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Şenay Gürler yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Mehmet Yılmaz Ak, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, İlayda Alişan, Ece Yaşar, Halil Babür, Gökşen Ateş eşlik ediyor.

Senaryo: Gökhan Horzum
Yapımcı: Kerem Çatay, Pelin Diştaş Yaşaroğlu
Yönetmen: Sinan Öztürk
İdari Yapımcı: Yamaç Okur
Müzik: Toygar Işıklı
2. Yönetmen: Özgür Sevimli
Görüntü Yönetmeni: Tolga Kutluay
Sanat Yönetmeni: Oya Köseoğlu

Oyuncu Kadrosu
Yamaç: Aras Bulut İynemli
Sena: Dilan Çiçek Deniz
İdris: Ercan Kesal
Sultan: Perihan Savaş
Meliha: Şenay Gürler
Vartolu: Erkan Kolçak Köstendil
Aliço: Rıza Kocaoğlu
Selim: Öner Erkan
Cumali: Necip Memili
Çeto: Erkan Avcı
Mahsun: Berkay Ateş
Celasun: Kubilay Aka
Emmi: Kadir Çermik
Ayşe: İrem Altuğ
Saadet: Boncuk Yılmaz
Medet: Mustafa Kırantepe
Ersoy: Mehmet Yılmaz Ak
Metin: Cem Uslu
Kemal: Uğur Yıldıran
Meke: Aytaç Uşun
Akşın: İlayda Alişan
Karaca: Ece Yaşar
Yıldız: Gökşen Ateş
Veysel: Halil Babür
Hatice: İpek Türktan
Deren: Beste Kanar
Lal Fındık: Ramin Nezir

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler