SON DAKİKA
18 Eylül 2019 16:26

SON HABERLER

Çukur 3. sezon ilk sahne çok duygusal! İdris baba öldü, Cumali çıldırdı, çaresizlik kol geziyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Çukur dizisi 3. sezonuna hazırlanıyor. Dizinin 3.sezonu İdris Koçovalı’nın ölümüyle başlıyor. Ercan Kesal, diziden ayrılan başrol oyuncusu… Necip Memili’nin canlandırdığı Cumali Koçovalı ise hapiste bu duruma isyan ediyor.Gardiyanlar Cumali’yi tutmakta zorlanıyor. Vartolu, Celasun’un yüzünde bir çaresizlik var… Cumali, ancak uyuşturucu iğne ile susturulabiliyor…

Çukur dizisi ekrana bomba gibi döneceğini 3. sezondan ilk sahne ile gösterdi. Yine bambaşka duygular yaşatacak olan Çukur, izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

İşte 3. sezondan ilk sahne:

Çukur’da Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Damla Sönmez, Necip Memili, Kubilay Aka gibi son dönemin gözde oyuncuları yer almakta…

Show TV’de ekrana gelen, Pazartesi akşamı yeni bölümü ile izleyicilerle buluşacak olan Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur’un 3. sezonundan ilk sahne yayınlandı. Emmi’nin sesiyle bu akşam Çukur’un 1. ve 2. sezonundan özel bölümler izleyicilerle buluştu. Hemen ardından ise uzun zamandır merakla beklenen yeni sezondan ilk sahne ekrana geldi. Yayınlanan yeni sezon sahnesinde İdris’in ölüm haberiyle sarsılan Koçovalıların acısı izleyenlerin yüreklerini dağladı.

Zor zapt edilen Cumali’nin “İdris Koçovalı ölmüş, siz niye yaşıyorsunuz? İdris Koçovalı’ya kalmayan dünya size kalır mı? Babam!” sözlerinin yankılandığı duygu yüklü sahne izleyenleri gözyaşlarına boğarken, Sadettin’in Vartolu’ya döndüğü anlar dikkat çekti.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor.

Çukur, merakla beklenen 3. sezonuyla Pazartesi saat 20.00’de Show TV’de!

İlgili Haberler