SON DAKİKA
26 Haziran 2019 23:05

SON HABERLER

Çukur dizisinin en sevilmeyen karakterine ödül gitti!

SHOW TV’ye ödül yağdı!

Quality of Magazin Dergisi’nin ödül töreninde SHOW TV’ye ödül yağdı. ‘Çukur’ ‘En Quality Dizi’, Aras Bulut İynemli ‘En Quality Erkek Oyuncu’ seçilirken, Perihan Savaş ‘Onur Ödülü’ aldı. ‘Güldür Güldür Show’ ise ‘En Quality TV Şov Programı’ ödülünü kucakladı

HT Magazin’den Nuri Altuntaş’ın haberine göre, genel yayın yönetmenliğini gazeteci Salih Keçeci’nin üstlendiği Quality of Magazin Dergisi, 9’uncu yılını, Baltalimanı’ndaki bir mekanda düzenlediği ödül töreniyle kutladı.

PERİHAN SAVAŞ’A ONUR ÖDÜLÜ

Törende SHOW TV’NİN fenomen dizisi ‘Çukur’ ‘En Quality Dizi’ ödülüne layık görülürken, dizinin başrol oyuncularından Aras Bulut İynemli ‘En Quality Erkek Oyuncu’ ödülünü kucakladı.

SHOW TV’nin milyonları kahkahalara boğan ‘Güldür Güldür Show’ adlı mizah programıysa ‘En Quality TV Şov Programı’ oldu.

‘Çukur’un bir diğer başrol oyuncusu Perihan Savaş’ın ‘Onur Ödülü’yle taçlandırıldığı gecede, Ajda Pekkan ‘Türkiye’nin En Quality Sanatçısı’ ödülünü kucakladı. Dizide Sultan Koçovalı karakterine hayat veren Perihan Savaş, en sevilmeyen karakter olarak ünlenmiş durumdaydı. Usta oyuncu Savaş, izleyicilerin hiç hoşlanmadığı bir karaktere mükemmel bir oyunculuk katarak ödülü hak etmişti.

ÇUKUR DİZİSİ TÜM BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Turgay Tanülkü ‘Yaşam Boyu Onur Ödülü’ne layık görülürken, Nilgün Belgün ‘41 Yıllık Başarı Ödülü’ aldı.

Sunuculuğunu JessMolho’nun üstlendiği törene, ödüle layık görülen isimlerden Zara ile Kutsi, İntizar, Burcu Güneş ve Veysel Mutlu şarkılarıyla renk kattı.

İlgili Haberler