Ana sayfa Dizi Haberleri Çukur dizisinin final sezonuna Barış Arduç damga vuracak!

Çukur dizisinin final sezonuna Barış Arduç damga vuracak!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kiralık Aşk dizisinde Ömer karakteri ile ünlenen Barış Arduç, geniş kitlelere ulaşan Çukur dizisine katılmıştı. Nejat İşler’in canlandırdığı Çağatay Erdenet’in kardeşi Arık Böke Erdenet olarak dizini hikayesinde önemli bir değişime yol açan Barış Arduç, pandemi nedeniyle etkisini fazla hissettirememişti.

Çukur dizisinin 4. sezonu aynı zamanda final sezonu olarak da biliniyor. Dizide final sezonuna damga vuracak olan isim Barış Arduç’tan başkası değil… Aras Bulut İynemli ile Barış Arduç’ın canlandırdıkları Yamaç ve Arık Böke karşı karşıya gelecek.

Çukur dizisinde heyecanı yükselten gelişme 4. sezon fragmanının yayınlanması oldu. İzleyicilerin büyük ilgi gösterdiği fragmanda yeni sezona dair verilen mesaj çok net.

Final sezonu Yamaç ve Arık Böke üzerinden yürüyecek…

Nefes kesen tanıtımda Yamaç Koçovalı ve Arık Böke Erdenet’in karşı karşıya geldiği anlar yeni sezona olan ilgiyi arttırırken, Arık Böke Erdenet’in “Seni o Çukur’a gömeceğim Yamaç Koçovalı!” sözleri ikili arasında yaşanacak mücadeleyi gözler önüne seriyor.

Aksiyon dolu dövüş sahneleri dizinin hayranlarında büyük heyecan uyandırırken, Mustafa Avkıran’ın canlandıracağı Cengiz Erdenet karakteri tanıtımda dikkat çekiyor. Yeni sezonda Koçovalı ve Erdenet aileleri arasında yaşanacaklar ise şimdiden merakla bekleniyor.