Ana sayfa Dizi Haberleri Daima formda olan Hilal Altınbilek geri dönüyor hem de proje içine çok sindi!

Daima formda olan Hilal Altınbilek geri dönüyor hem de proje içine çok sindi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Hilal Altınbilek, 4 sezon süren Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle milyonların sevgisini kazandı. 1991 yılında İzmir’de dünyaya gelen oyuncu kariyerinde az sayıda projede yer almasına rağmen hem uzun süreli hem de başarılı işlerin parçası oldu.

Derin Sular isimli dizi ile 2011 yılında oyunculuğa başlayan Hilal Altınbilek, ardından unutulmaz dizi Karagül’deki Özlem karakteri ile akıllara ve kalplere adını yazdırdı. Hayatımın Aşkı dizisi daha kısa sürse de son dizisi Bir Zamanlar Çukurova ile yeteneklerini sergileyen oyuncu, büyük bir başarının parçası oldu.

Yurt dışında Bitter Lands ismi ile yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova, geniş bir izleyici kitlesini etkiledi. Türkiye’de yayınlandığı dönemde çok başarılı sonuçlar almasının ardından yurt dışına da yayılan dizinin beğeni toplaması, Hilal Altınbilek’in yabancı ülkelerdeki dizi hayranlara arasında tanınmasını da sağladı.

Oyuncu geçtiğimiz haftalarda hem Meksika hem Panama’ya giderek burada hayranları ile buluştu. Ayrıca İtalya’ya da giden Canale 5’te yayınlanan Verissimo programının da konuğu olan ünlü oyuncu bu ülkede de büyük ilgi ile karşılandı.

İtalya’da canlandırdığı Züleyha karakteri ile Türk dizisi hayranlarının kalbini çalan Hilal Altınbilek, daima fit olmasıyla da biliniyor.

Daima formda olan Hilal Altınbilek geri dönüyor hem de proje içine çok sindi! 7

Oyuncu, katıldığı Elle Style ödül töreninde de yine güzelliği ile gözleri kamaştırdı. Her zaman formunu korumak durumunda olduğunu ifade eden Altınbilek, yemek yeme konusunda çok da iştahlı bir isim değil.

Ünlü oyuncunun formunu koruma sırrı da burada yatıyor. Altınbilek, “Benim yemek ile çok fazla aram yok” diye konuştu.

Ekranlara geri döneceği müjdesini de veren ünlü oyuncu, “Çok da içime sinen bir iş” diyerek yeni projesini duyurmuş oldu.

Oyuncu, 1 sezonluk aranın ardından izleyicileri ile buluşacak olmanın heyecanını yaşıyor.

Hilal Altınbilek, yeni projesi için detay vermek istemedi ama setleri özlediğini şu sözlerle anlattı:

“Seyircileri çok özledim, kendimi ekranda çok özledim. Sürpriz ve güzel bir proje olacak.”