SON DAKİKA
22 Eylül 2022 14:20

SON HABERLER

Deniz Baysal’ın içi içine sığmıyor, büyük bir özlemi var!

TelevizyonGazetesi.com /Detay –Deniz Baysal korona günlerinde bebek özlemi yaşıyor! Ünlü oyuncu Deniz Baysal 3 yıllık aşkın ardından geçtiğimiz Eylül ayında Kolpa grubunun solisti Barış Yurtçu ile evlenmişti. Ünlü oyuncu, geçtiğimiz ay bir röportajında bebek konusuna henüz erken olduğunu, şu aşamada böyle bir düşüncelerinin olmadığını söylemişti.

Ancak oyuncunun özlediği bir bebek var. Çünkü kendisi aynı zamanda teyze…14 Nisan 2016 tarihinde dünyaya gelen yeğeni Pera’yı çok özleyen oyuncu, instagram hesabından yaptığı paylaşım ile duygularını ifade etti.

Deniz Baysal, kardeşleri konusunda Hürriyet’teki röportajında şunları söylemişti: “Annemin ilk eşinden bir ablam, babamın ilk eşinden başka bir ablam var. Sonra anne-babam evleniyor, ben oluyorum. Yani hem tek çocuğum, hem üç kardeşiz.”

Hizmetçiler dizisinin Ela’sı olarak en son ekranda görünen Deniz Baysal, teyzeliği çok sevdi ve Pera bebeğe olan özlemini de şu sözlerle dile getirdi:

#140416 Dün gibi seni ilk gördüğüm an Pera’m … Mis kokulu fındığım seni çok özledim. Keşke yanında olabilseydim. Seni çok seviyorum. Hepiniz burnumda tütüyorsunuz. Teyzen hep arkanda olacak minik kuzum… İyi ki doğdun Pera…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler